Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Yılbaşı gecesinin en güzel ve en dikkat çekici kadını olmak istiyorsanız makyajınıza ve kıyafetlerinize o gün özel bir özen göstermelisiniz.Stiliniz ile bir bütün olarak güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

Tarzınıza,kıyafetinize ve katıldığınız ortama uygun makyajınız ile 2015’e güzel bir şekilde girebilirsiniz.
Gecenin en dikkat çeken isimlerinden olmak için simlerden ve parıltılardan korkmayın.Makyajınızda parıltılar kullandığınızda daha sade kıyafetler tercih etmelisiniz.

Bu yıl dolgun kirpikler moda olurken belirgin ve dolgun kirpikleriniz ile çarpıcı bakışlar sağlayabilir ve romantik bir etki sağlayabilirsiniz.Göz makyajınızda ise altın ve dore rengi ağırlıkta olmalıdır.Bu yılın trend renklerinden olan bu tonlar güzelliğinizi pekiştirecek detaylardan olup gayet cesur ve belirgin şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Yılbaşı gecesine yakışan en iyi renklerden olan kırmızı,makyajda da tahtını koruyor.Kırmızı ruj bu yılda da vazgeçilmezliğini koruyor.
Eğer iddialı makyajları sevmiyorsanız,bana göre değil diyorsanız doğal ve sade tonlarda makyaj yapabilirsiniz.Ancak bu makyajı daha iddialı ve cesur bir kıyafet ile tamamlamalısınız.

2015’e girmeye hazırlandığımız aylarda paylaştığımız küçük detaylar,yılbaşı gecesinin en çekici bayanı olmak isteyenlere tavsiye niteliğindedir.Küçük ipuçları ile sizde çarpıcı bakışlar,dolgun dudaklar ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git