Yazın Şort ve Kapri Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yazın Şort ve Kapri Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yazın pantolon modeli giymek istemeyen kadın ve erkeklerin kurtarıcısı olan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Sizlere özellikle yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtaran şort modelleri ile bu yaz hem rahatlığın keyfini çıkarın hem de kendinize şık bir hava katın. Her markanın kendisine ait özel ürünleri bulunmaktadır. Şort model fiyatları seçiminize göre değişim gösterir.

Bağlama İpi Olmayan Şortlar

Bu modellerde genel olarak bel bölgesinde bağlamak için ip bulunmamaktadır. Belden lastik ile denge sağlanan bu modellerde genel olarak evlerde ve ya yürüyüşlerde daha çok tercih edilir. Eğer yürüyüş için bu tarz bir ürün alacaksanız bu ürünü ayakkabılarınız ile kombin ederek kendinize daha şık bir hava katabilirsiniz

Kemerli Kapriler

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu kapri modelleri özellikle son zamanlarda tüm erkeklerinde gözdesi olmuştur. Pantolonlar gibi oldukça rahat bir kumaştan elde edilen bu ürün ile hem daha rahat olursunuz hem de pantolon giyiyormuş gibi kendinize daha iyi bir hava yaratabilirsiniz.

İpli Kapri Ve Şort Modelleri

Bu ürünlerde genel olarak bel bölgesinde bağlamaya yarayan ipler bulunur. Bu iplerin desenlerine ve modellerine göre oldukça rahat ürünler bulunmaktadır. Tamamen bel bölgesinden bağlanan bu ürünleri ister bağlayarak isterseniz dışarı sarkıtarak kullanma avantajına sahipsiniz. Sizlerde yazın bu rahat ürünleri tercih edin hem yaz tatiliniz mahvolmasın hem de kendinize şık bir hava katın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git