Verway Kayıt Ve Kazanç Planı

Verway Kayıt Ve Kazanç Planı

2018’de sizleri yepyeni bir network firması ile tanıştırıyoruz.. Yeni dostumuz VERWAY.

Kurucusu; network dünyasına adını Avrupa’da altın harflerle yazdırmış, başarılı networker İLHAN DOĞAN.. Avrupalıya para kazanmanın yollarını öğreten, nam-ı diğer Müthiş Türk İlhan Doğan, 1970 yılında , yedi çocuklu bir ailenin oğlu olarak Almanya’da dünyaya gelmiştir. İlhan Doğan’ın çocukluğu ve gençliği, inanılmaz sıkıntılarla geçmiştir. Hayatın olanca yükünü küçücük yaşlarından itibaren sırtlamaktan çekinmemiş asla pes etmemiş, en zor dönemlerinde bile teslim olmamış güçlü bir insandır. Kararlı ve ilkeli duruşu , disiplini ve azmi, onu başarıya götüren etkenlerden sadece bir kaçıdır. Network ile tanışması; okula giderken, yaşamını idame ettirmek için girdiği tekstil firmasında çalışırken, bir alman firmasından aldığı parfümleri satmakla başlar. Networkün , satıcılıktan daha iyi kazandıran bir iş olduğunu fark eden İlhan Doğan ; üye kaydetmeye başlar. Günden güne büyüttüğü ekibi ile başarıdan başarıya koşar. İlhan Doğan çalıştığı firmaya milyonlar kazandırırken, kendisi de bir zamanlar hayal bile edemeyeceği servete ve zenginliğe ulaşmıştır artık.. Gün geçtikçe tanınıyor, popülerleşiyor, milyon dolarlık malikanelerde oturuyor, en lüks arabalara biniyordur. Yıllar yılları kovalar. Senelerce çalışmış olduğu firmasından ayrılmak zorunda kalır. Kazandıklarını, tüm inceliklerine hakim olduğu ve bu alanda uzmanlaştığı işine yatırır. O; artık Avrupa’nın en büyük bio aloe vera tarlalarının sahibidir. Yüzyılların şifalı bitkisi aloe veradan ürettiği ürünlerini ; 6 kasım 2017’de, Almanya’nın Duisburg şehrinde müthiş bir açılışla network dünyasına tanıtmıştır. Kaliteli Verway ürünlerinin yanı sıra networke yeni soluk getirecek kazanç ve kariyer planı ile de dikkatleri üzerine çeken İlhan Doğan, bu planla piyasada yaşanan iş ortağı mağduriyetlerini sıfıra indirmeyi hedeflemiştir. İsterseniz Verway’i iş fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünenler için bir özet yapalım VERWAY ‘e üye olduğunuzda, bonuslarınız her gece saat 24: 00’te VERWAY E- VALLET hesabınıza transfer edilecektir.

Verway’e kayıt olup, Bronz President seviyesine geldiğinizde , 100 bin euroluk araba size hediye olarak verilecektir.
Verway’ e üye olduğunuzda şirket size WEBSHOP sayfa hizmeti sunmaktadır. Webshop size siparişlerinizde risksiz bir alışveriş sağlayacaktır.

Verway’ de kariyer ünvanlarız her zaman koruma altında olacaktır.

Verway’ e kayıt olup üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra tüm bio aloe vera ürünleri için% 30’a varan indirimlerden yararlanacaksınız.

Verway üyelik oluşturup, başarı basamaklarını tırmandığınızda aylık araba bonusları kazanacaksınız.

Bronz Manager için 500 avro, Gümüş ve Altın Manager için 750 avro, Platine Manager için 1000 avro , her ay hesabınıza yatırılacaktır.

NETWORK’ü iş olarak yaparsanız başınızda patron olmaz..İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz..Çok çalışan, çok kazanır.

Netwoork’te; tavsiye edeceğiniz ürünlerin kalitesi kadar firmanın güvenirliliği, kurucusunun ve yönetim kadrosunun tecrübe deneyim ve başarıları da son derece önemlidir.

En iyilerle zirveye koşulabilir ancak.. Bu değişmez altın kuraldır.

Verway Türkiye Mart 2018’de faaliyete geçecektir.

Siz de eğer; VERWAY’in bio aloe vera ürünleri ile yaşam kalitenizi yükseltirken, bunu aynı zamanda bir iş fırsatı olarak da değerlendirmeyi düşünürseniz lütfen www.verway.new internet sitesi adresimizden bize ulaşın..Verway Ebru Abla Ekibi olarak sizlere her konuda yardıma hazırız..www.verway.news internet sitemizdeki çalışmalarımız yurt genelini ve tüm Avrupa ülkelerini kapsamaktadır..14 dilde yaptığımız VERWAY ürün tanıtımlarımız, VERWAY Kariyer planımız ve VERWAY ile ilgili zengin içerikli , aydınlatıcı makalelerimizle hizmetinizdeyiz.

2018’in VERWAY ile hayallerimizi gerçekleştireceğimiz yol olması dileği ile…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git