Tüm Takı Malzemeleri En Çok Çeşit Prestij Boncuk’ta

Tüm Takı Malzemeleri En Çok Çeşit Prestij Boncuk’ta

Sektörde uzun yıllar hizmet sunmakta olan Prestij boncuk, doğal malzemeler ile oluşan tüm takı malzemelerinin de site üzerinden satılabilme avantajlarına yer vermektedir. Kolye, bileklik ve küpe takılarının ev alanlarında sorunsuz şekilde üretilebilmesi için gerekli olan parçalar, firma tarafınca uygun fiyatlar dâhilinde sergilenmektedir. Boncuklar, boncuk aparatları, iplik malzemeleri, zincir parçaları ve boncuk kutusu gibi takı yapımında bulunması gereken tüm parçaların yer almış olduğu sitede, tüm takı malzemeleri toptan alımlar sonrasında her 100 TL ve üzeri alışverişler sonrası, ücretsiz kargo ile teslim işlemi yapılmaktadır. Buna göre mağazaları tek tek dolaşmadan, tek bir platform içerisinde gerekli olan tüm malzemelere ulaşmanız ve düşük ücretler ile almanız sağlanmaktadır.

Doğal Boncuk Saklama Kutuları

Her gün daha farklı tasarım yaparak, kendi el emeği ile takılar hazırlayıp kullanmak isteyen kişiler içinde oldukça ayrıcalıklı firmaların başında gelen Prestij süs eşyası, bileklik, kolye ve küpe gibi aksesuar üretimlerinde kullanılacak olan doğal taşların korunması için gereken boncuk saklama kutuları da satışa sunmaktadır. Canlı destek üzerinden özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz ürünler için iletişim kurabilecek olduğunuz sitede, en hızlı şekilde sipariş verebilmek adına da whatsapp iletişim yöntemini tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve bölme alanları ile satılan kutular, boncukların zarar görmemesi ve kaybolmaması içinde oldukça ideal takı malzemeleri arasında bulunmaktadır.

Doğal Taş Takı Malzemeleri Fiyatları

Boncuk, kapama, zincir, kutu ve taş gibi doğal takı aparatlarının farklı renk aralıklarında yer almış olduğu sitede, müşterilere sunulmuş olan her ürün garanti altındadır. Buna göre uzun yıllar sorunsuz kullanım ayrıcalığı bulunan ürünler için Prestij boncuk firması, beğenilmeyen ya da farklı bir ürün ile iade edilmek istenen malzemeleri, 7 gün içerisinde sorunsuz olarak iade etmektedir. Doğal boncuklar arasında yer alan deniz kabuğu boncuğu 10,00 TL olarak görünürken, taş yapıştırma makinesi 60,00 TL, el pensesi ise 19,90 TL oranlarında yer almaktadır. Çeşitleri, özellikleri ve kullanım amaçlarına göre ürünlerin değişen fiyatları, özel günler için indirimli olarak sunulmaktadır. Tüm takı malzemeleri için https://www.prestijboncuk.com/taki-malzemeleri  bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git