Toptan Bayan Mont Modellerinde Uygun Fiyatlar

Toptan Bayan Mont Modellerinde Uygun Fiyatlar

Kışlık ya da baharlık olarak kullanılabilen mont çeşitleri, uygun fiyatlı olarak toptan şekilde sitemiz üzerinde satışa sunulmaktadır. Farklı modellerden ve renklerden oluşan toptan bayan mont çeşitleri her bedene uygun olarak müşterilere sunulmaktadır. 36 bedenden başlayan modeller farklı renklerle birlikte 44 bedene kadar çıkabilmektedir.

Toptan bayan mont modellerinde uygun fiyatlar sitemiz üzerinde toptan alımlarda geçerlidir. Paket içeriği ile birlikte tercih edilen modellerde paket içeriği genellikle 3 adet olarak belirlenmiştir. Yani, bayan mont modellerinde toptan alım gerçekleştirmek ve toptan alımlarda daha uygun fiyatlar elde etmek için minimum 3 adet ürün satın almanız gerekmektedir. Piyasa koşullarına göre oldukça uygun olan mont fiyatları gerek ticari amaçlı olarak gerekse kullanım amacı ile satın alınabilmektedir.

Toptan Bayan Mont Modellerinde Çeşitler

Toptan bayan mont modellerinde uygun fiyatların yanı sıra çeşitler de oldukça fazla olarak sitemizde yer almaktadır. Özellikle, her mevsime uyum sağlayabilen montlar, bahar ve kış mevsimlerinde ideal bir kullanım sunmaktadır. Bayan mont modellerinde kumaş ve aksesuarlar da fiyatları etkilemektedir. Fakat genel olarak piyasa şartlarına göre toptan alımlarda fiyatlar %70 kadar indirim sunmaktadır.

Modaya uygun kreasyonlar ile çeşitlenen modeller öncelik olarak kumaş türüne göre kışlık ve baharlık olarak birbirinden ayrılmaktadır. Beden ve renk seçenekleri ile detaylandırılan modeller, kot ya da şişme montlar olarak da birbirinden ayrılmaktadır. Uzun ve kısa montların da tercih edilebilirliğini düşünerek, zevk ve tercihlere göre iki model de üretim skalasında yer almaktadır. Yapay deri modellerinin de yer aldığı ürün çeşitlerinde 2019 kış kreasyonuna uygun parlak neon renkler de bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin bolluğu ve uygun fiyatlar yıl boyunca müşterilerin yüzünü güldürür niteliktedir.

Toptan Bayan Mont Modellerinde Renk

Toptan kıyafet alımlarında genellikle müşteriler beden ya da renk konusunda çok sınırlanmaktadır. Bu sebeple, müşteriler modaya ve yılın renklerine göre giyinemez. Fakat firmamız yılın kış kreasyonuna uygun renkleri tüm montlarda kullanarak, renk çeşitliliğine de farklı bir boyut kazandırmaktadır. Mavi, sarı, kırmızı ve koyu renklerden oluşan mont renkleri herkesin beğenisini kazanabilecek durumdadır. Bu sebeple, yalnızca uygun fiyatlı olarak değil aynı zamanda yılın çarpıcı renkleri ile de dolabınızı renklendirebilirsiniz.

Renklerin dışında aksesuar ve işleme detaylarıyla da ön plana çıkan mont çeşitleri son zamanda en sık tercih edilen kürk detayları ile süslenmiştir. 2018 ve 2019 kış kreasyonlarında yer alan kürk ve çiçek detayları firmamızın ürün stokunda da bulunduğu için dilerseniz seçeceğiniz ürünlerde yeni sezon ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Detaylar için https://www.modacantoptan.com/toptan-mont

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git