Tırnaklar Nasıl Temizlenmeli?

Tırnaklar Nasıl Temizlenmeli?

Bazı yaratıcı tırnak temizleme ipuçları mı arıyorsunuz? Hızlı bir temizlik rutini yapmak veya daha kapsamlı derin temizlik tarifleri bulmak istiyorsanız, sizi bilgilendiriyoruz. O tırnakları tekrar parlak, parlak ve güçlü görünmesini sağlayın.

1.Tırnaklarınızın altındaki kirleri temizleyin.
Tırnak ucunu kullanarak bir çift makaralı parçaya koyun, kirleri ve diğer kiri temizlemek için tırnaklarınızın altını temizleyin. Bunu banyoda, iyi ışık altında yapın, böylece işleminizi net bir şekilde görebilirsiniz.

2.Ellerinizi yıkayın.
Hafif, doğal bir sabun kullanın ve ellerinizi ılık suyun altında yıkayın. Tırnaklarınıza özellikle odaklanmanıza gerek yok, yalnızca ellerinizi yıkayın.

3.Tırnaklarınızı bir kase sıcak sabunlu suda yaklaşık üç dakika bekletin.
Tüm ellerinizi değil, parmaklarınızın uçlarını suyun altına daldırın ve hafifçe yumuşamalarına izin verin. Suyun sıcak olmadığı, sıcaklığın çok fazla olmadığından, aralarında bir yerde rahat bir sıcaklık olduğundan emin olun.

4.Üstleri ovmak için bir tırnak fırçası kullanın.
Tırnaklarınızı temizlemek için özel olarak bir fırça yoksa, özellikle amaç için temiz bir diş fırçası kullanın.

5.Beyazlatmak için kabartma tozu uygulayın.
Temiz görünüp temiz kalacak sağlıklı görünümlü, güçlü tırnaklar istiyorsanız, bir çorba kaşığı kabartma tozu ile yaklaşık 1/2 çorba kaşığı su kullanarak karışım oluşturun; tırnaklarınızın altına serin, sonra durulayın ve kurutun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git