Testosteron Enanthate Enjeksiyonları

Testosteron Enanthate Enjeksiyonları

Testosteron enantat koruyucusu benzil benzoattır veya benzil alkol olabilir.Testosteron enanthate fiyatları steroidlere göre farklı fiyat sınıflandırılmasına tabi tutulmaktadır. Testosteron Enanthate’ın paket broşürüne göre çok yavaş enjekte edilmesi önerilir. Ayrıca, bu ampullerin sadece bir koruyucu olmasına rağmen tek doz için kullanılması önerilir. Testosteron enantat, 1-1.25” iğne etrafında derin kas içi enjeksiyon olması amaçlanan enjeksiyon bölgesinin deposundan yavaş yavaş salınacak şekilde tasarlanmıştır. Enantattan gelen androjenik etki, üretici tarafından yoğun fakat cypionate ile aynı seviyedeki deneyimlerden türetilir.

Genel olarak, tüm testosteron enjeksiyonları esterlerinden ayrıldıktan sonra eşittir. Serbest bırakma oranı ve koruyucu olarak kullanılan yardımcı maddeler, hasta tarafından tolere edilebilirliğini etkileyebilir. Arakis yağı veya hintyağı gibi yardımcı maddelere karşı alerjiler, bir hastanın böyle bir preparatı kullanmasını engelleyecektir. Avrupa’da belirli testosteron enantat markaları, bir tür fıstık bazlı yağ olan arakis yağı içerir, bu nedenle testosteron enjeksiyonları reçete edilirse doktorunuza herhangi bir alerji hakkında bilgi vermek önemlidir.

Testosteron enantat olan yağlı çözelti, testosteron enantat üreticilerinden olan Norma tarafından önerildiği gibi şırıngaya emildikten hemen sonra enjekte edilmelidir. Bu, ampulün kalan içeriğini başka bir şırıngada veya ayrı bir şişede saklamamanız anlamına gelir. Yanı sıra testosteron enanthate fiyat skalası oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Uygunluk bakımından rahatça alınabilir.

Testosteron Enanthate Enjeksiyon Dozları Hakkında Bilgi

250 mg testosteron enantatın bir enjeksiyonu, orijinal hormon seviyelerine bağlı olarak 2-4 hafta sürmelidir. Modern TRT pratiğinde bu seyrek enjeksiyon tekniği modası geçmiş gibi görünmektedir ve normalde haftada 125 miktarın yarısına haftalık olarak veya 7-10 günde bir dozlama için tam ampulün kısa bir yerine enjeksiyon olarak sunulacaktır.

Mikro dozda olanlar için, haftada bir kereden daha sık bir enjeksiyonda olduğu gibi, çok dozlu bir preparasyon mevcut olduğunda haftada iki kez 30 mg ila 60 mg arasında daha küçük enjeksiyonlar mümkündür.

Nadiren de olsa, bazı insanlar ilaç kullanırken çok kötü ve bazen ölümcül yan etkilere sahip olabilir. Çok kötü bir yan etki ile ilişkili olabilecek aşağıdaki belirtilerden veya semptomlardan herhangi birine sahipseniz hemen doktorunuza bildirin veya tıbbi yardım alın:

  • Döküntü gibi alerjik reaksiyon belirtileri; kurdeşen; kaşıntı, ateşli veya ateşsiz kırmızı, şişmiş, kabarmış veya soyulmuş cilt ; hırıltı, göğüste veya boğazda sıkışma; nefes alma, yutma veya konuşmada zorluk; olağandışı ses kısıklığı veya ağız, yüz, dudaklar, dil veya boğazda şişme.
  • Çok kötü baş ağrısı veya baş dönmesi, bayılma veya görme değişikliği gibi yüksek tansiyon belirtileri.
  • Erkekler için, sık görülen veya uzun süren ereksiyonlar (sert penis).
  • İdrarı geçirmede güçlük, idrarı geçerken ağrı, zayıf bir dere veya damlamada idrar geçirme veya idrarı daha sık geçirme.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git