Tenine Değer Verenlerin Alışveriş Sitesi; Çamaşırım.com

Tenine Değer Verenlerin Alışveriş Sitesi; Çamaşırım.com

Online alışveriş siteleri arasında iç giyim alanında hizmet veren alışverişlerinde en çok tercih edilen sitelerden birisi olan Çamaşırım.com 2009 yılından beri bünyesinde pek çok markaya yer veriyor. Piyasaya henüz yeni çıkan modelleri dahi, her kategoride bulunan binlerce ürünün arasına ekliyor olması, sitenin en büyük avantajları arasında yer alıyor.

Çamaşırım.com sitesinde, tüm iç çamaşırı ürünlerini bulmanız mümkün. Pijama takımlarında rahatlığı ön planda tutan kişiler için de şıklığına önem verenler için de pek çok model bulunuyor. Özel günlerin yanı sıra günlük olarak da kullanabileceğiniz gecelik modellerini inceleyebilirsiniz. Diğer iç çamaşırı ürünlerinde olduğu gibi korse ile ilgili bilgileri de blog yazılarından inceleyerek, kendinize daha uygun modelleri seçmek için yararlanabilirsiniz. Geceliklerle beraber kullanacağınız külot ve stringler arasından bütçenize ve zevkinize uygun olanları satın alabilirsiniz. Ayrıca her amaç için bulabileceğiniz sütyen modelleriyle göğüslerinizin daha hoş görünmesini ve kıyafetlerinizin içerisinde daha şık olmayı başarabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık jartiyer modellerini ise; ister elbiselerinizle isterseniz evde geceliklerinizle beraber giyebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Çamaşırım.com sitesinden yaptığınız alışverişlerde, kapıda ödeme imkânına sahipsiniz. Eğer, kredi kartınız yoksa ya da internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorsanız, bu yöntem sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Kargonuz, siparişinizi verdikten 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim ediliyor ve site ürünlerinin %100 orijinal olduğunun garantisini veriyor. Ürünleriniz elinize geçtiğinde, memnun olmadığınız herhangi bir durum olursa; hiçbir neden belirtmeniz gerekmeden, geri iade yapmanız mümkün.

Online alışveriş siteleri arasında, müşterilerinin memnuniyetine en çok önem veren sitelerden olan Çamaşırım.com gizliliğinizi her zaman ön planda tutuyor. Paketlerinize gönderirken, site adını ve logosunu kesinlikle kullanmıyor. Dışarıdan bakıldığında içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde hazırlanan ürünlerinizle ilgili kargo şirketine herhangi bir bilgi verilmiyor.

Çamaşırım.com sitesinde yaptığınız alışverişleri tamamlarken CMSRM65 kodunu girerseniz, ürünlerinize %10 indirimle sahip olabilirsiniz. Ayrıca; sitenin resmi Facebook(facebook.com/camasirim), Twitter(twitter.com/camasirim), Google Plus(plus.google.com/+Camasirim), (pinterest.com/camasirim/) ve İnstagram(instagram.com/camasirim/) hesaplarından yapılan paylaşımlarla daha yüksek oranda indirimlere sahip olabilir ve şanslı takipçiler arasındaysanız, çekilişler sonucunda hediye kazanabilirsiniz.

Kullanıcılarına verdiği değeri her fırsatta gösteren siteyi ayrıntılı olarak inceleyerek, iç giyim alışverişlerinizi en uygun fiyat avantajı ile yapmak için ziyaret etmeniz gereken adres; http://www.camasirim.com

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git