Tekzen Duvar Kağıdı Modelleriyle Renklensin Evler

Tekzen Duvar Kağıdı Modelleriyle Renklensin Evler

Duvar kağıdı, ev ve ofis gibi ortamların havasını değiştirmek amaçlı kullanılan ve uygulandığı alanı renklendiren bir dekorasyon ürünüdür. Dekorasyonda farklılıktan hoşlanan kişiler için ideal olan birbirinden şık duvar kağıtları ile sıra dışı tasarımlara imza atmanız mümkündür.

 Duvar kağıdı seçiminde odanın kullanımına uygun modelleri tercih etmeniz son derece önemlidir. Yatak odası, oturma odası ya da çocuk odası için farklı modeller seçmeniz gereklidir. Odanızın büyüklüğü, tavan yüksekliği, aydınlatması ve uygulanacak alan da dikkat edilmesi gereken diğer önemli etkenlerdir. Silinebilir olması ile kullanım kolaylığı sağlayan birçok duvar kağıdı modelinin boyanabilir olması, uzun süreli kullanımı mümkün kılar. Özellikle banyo ve mutfak için duvar kağıdı seçerken silinebilir özellikte olmasına dikkat edilmelidir.

Odanızın tüm duvarlarında Tekzen duvar kağıdı kullanabileceğiniz gibi belli bir bölümünde kullanarak odanızı geniş gösterecek bir derinlik sağlayabilirsiniz ki bunun için en uygun yerlerin başında tv ünitelerinin arkası gelmektedir. Açık renkte bir duvar kağıdı evinizi aydınlık göstereceğinden, bu yönde bir tercihte bulunarak daha ferah bir ortam sağlamış olursunuz. Ayrıca duvarların açık renkte olması size mobilya ve aksesuarlarda renk özgürlüğü sunar. Odanıza baharı getiren çiçek desenli kağıtlar da mobilyalarınız ile renk uyumu gösterebilirler. Halı, kırlent ya da dekoratif objeler ile çiçek desenlerinin aynı renkte olması, odanıza zarif bir uyum getirir. Bu tip duvar kağıtları, oturma ve yatak odanız için uygun bir seçenek olarak öne çıkarken çizgili duvar kağıtları ile evinize klasik bir hava katıp odanızın yüksekliğini de artırma şansına sahip olabilirsiniz.

Ahşap, mermer ya da taş desenli kağıtlar ile evinize rustik bir hava katarken, retro ya da vintage desenler ile geçmişin güzel dokularını evinizde yaşatabilirsiniz. Çocuk odası için duvar kağıdı seçerken kendinizi sınırlamadan birbirinden renkli duvar kağıtları arasından dilediğinizi tercih ederek çocuklarınız odalarının duvarlarına renk katın. www.tekzen.com.tr ayrıcalığı ile kolaylıkla sahip olabileceğiniz en güzel duvar kağıdı modelleri ile duvarlarınızda yeni bir görüntü elde edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git