Teknesiz Duşakabin

Duşakabin üretimi, satışı ve montajı yapan firmamız, istenilen her ölçü ve ebatta teknesiz duşakabin imalatı yapmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan bayileri aracılığı ile Türkiye’nin tamamına duşakabin gönderisi yapmaktadır. Teknesiz duşakabin her banyo için oval, kare, dikdörtgen ve düz her modelde www.noktadusakabin.com ‘da teknesiz duşakabinler kategorisinde bulunmaktadır.

Teknesiz Mika Duşakabin Modelleri Ve Fiyatları

Ekonomik çözüm arayanlar içi en ideal olan ürün Mika camlı (sert plastik) olan duşakabin modelleridir. Fayans üzerine veya 5cm geniş liginde 3cm yüksekliğinde bir mermer üzerine istenilen her ölçü ve ebatta banyonuzun şekline göre üretilmektedir.  Ortalama olarak 325 tl ile 550 tl arasında ölçü büyüklüğü ve profil rengine göre hesaplanmaktadır. Nokta Duşakabin müşteri hizmetlerini arayıp ölçü bildirip net fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

2018 yılı ocak ayı mika duşakabin fiyat listesi

  • Beyaz profilli “teknesiz” Mika camlı duşakabin  325 tl
  • Mat krom profilli “Teknesiz” Mika camlı Duşakabin 375 tl
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” Mika Camlı Duşakabin 400 tl

Teknesiz mika camlı Duşakabin Fiyatları 2 metreye kadar kare,oval,dikdörtgen ve düz her ölçüde geçerli olup nakliye montaj dahil fiyatlarıdır. Fiyatların değişimi olmuş olabileceğinden firmamın web sitesini ziyaret edip güncel fiyat listesine bakabilirsiniz.

Teknesiz Cam Duşakabin Modelleri Ve Fiyatları

Her bütçeye ve zevke uygun modelleri ve 30 çeşit desen seçeneği bulunan teknesiz cam duşakabin modelleri,  Lüks camlı ve 4mm camlı, menteşeli ve sürgülü olarak üretilmektedir. Lüks camlı duşakabinler oval, kare, dikdörtgen ve düz her modelde istenilen ölçü ve ebatta banyonuzun şekline göre üretilmektedir. Cam kalınlığı 5mm, Profil çerçeveleri parlak krom Profildir. 30 farklı Cam desen seçeneği ve füme cam şeffaf cam gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Nokta Duşakabin  web sitesinde lüks camlı duşakabinler  kategorisinden, ürünlerin detaylı açıklamaları ve güncel fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2018 yılı ocak ayı Cam duşakabin fiyat listesi

  • Beyaz profilli “teknesiz” 5mm temperli  camlı duşakabin 450 tl
  • Mat krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam camlı Duşakabin 550 tl
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam Duşakabin 550 tl

5 MM Temperli cam kategorisi web sitemizde lüks camlu duşakabin modelleri olarak geçmektedir. Belirtilen  fiyat şeffaf cam duşakabin için geçerli olup kumlama (desen) ilave edildiğinde 100 tl  Fiyata eklenmektedir. Bu fiyatlar 2 metreye kadar her ölçü için aynıdır. Fiyatların değişimi olmuş olabileceğinden firmamın web sitesini ziyaret edip güncel fiyat listesine bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git