Sokak Modasının 2017 Trendleri

Sokak Modasının 2017 Trendleri

Günlük giyim stilinin en önemli parçalarını içerisinde barındıran sokak modasının 2017 trendleri, rahat ve bol kesim ürünlerden oluşuyor. Özellikle kırmızı, lacivert, yeşil ve siyah gibi dikkat çekici renklerle tasarlanan kıyafetler, sokak modası için ön planda.

Omuzları düşük bol ceketler ve yüksek bel pantolonlar bu yıl da moda. Büyük çanta modasını artık geride bıraktığımız 2017 senesinde, el çantaları ve küçük askılı çantalar, bol kıyafetleri dengeleyecek unsur olarak değerlendiriliyor. Hem üst hem de alt giyim ürününü bol kesim giymek eskiden demode sayılırdı. Artık tamamen rahatlığın ve konforun hakim olduğu 2017 modası için ”boyfriend giyim” akımı devam ediyor demek mümkün. 90’ların dikkat çekici ve yüksek bel pantolon ve etekleri ile kombinler yapılabilir. Spor ve şık parçaları bir arada kullanmak da sokak modası için geçerli trendler arasındadır. Bol pantolonlar ile topuklu ayakkabıları kombin yapmak artık garip karşılanmayacak!

Desenli ve işlemeli kıyafetlerin aksine, bu yıl tek renk parçalar moda kabul ediliyor. Kıyafetleri hareketlendirecek detaylar için takı kullanmak tercih edilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git