Sivilce Kremleri

Sivilce Kremleri

Sivilce sorunu ile savaşmanın doğal yolları olduğu gibi, oldukça etkili kremlerde satılmaktadır. Sivilce sorununu ortaya çıkaran besinlerden uzak duramıyorsanız, evde tedavi yöntemlerini uygulamakta zorluk çekiyorsanız, devreye etkili sivilce kremleri girmektedir. Ancak yazımızda detayları yer alan kremleri kullanmadan önce, kesinlikle bir cilt doktoruna danışmanız gerekiyor. Aksi takdirde sivilce sorununuzun önüne geçmek isterken, bu sorunu daha ileri bir safhaya götürebilirsiniz. İşte doktor tavsiyesiyle kullanmanızı önerdiğimiz, etkili sivilce kremleri ile ilgili detaylar!

Sivilce ve Siyah Noktaların Tedavisinde Kullanılan Kremler

Bu kremlerin kullanımı öncesi bir cilt hekimine başvurmanız, cildinizde oluşan sivilce sorununun hangi safhada olduğunu öğrenmeniz doğru olacaktır. Doktorunuz tahliller yapacak ve en uygun ilaç kombinasyonunu sizin için hazırlayacaktır. Doktorunuzun vereceği reçete ile almanızı önerdiğimiz, içeriğinde benzoyl peroxide bulunan kremler sayesinde sivilceleriniz ve sebep olduğu iltihap sorunu ortadan kalkacaktır. Ayrıca tetrasiklin hidroklorid içeren kremler reçete edildiyse, bu kremler sayesinde hem sivilcelerinizden hem de siyah noktalarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Son olarak belirtmek gerekir ki, sivilce için kullandığınız kremler ilaç formunda ya da kozmetik ürün formunda satılabilir. Ancak her iki durumda da mutlaka cilt doktorunuza bilgi vermeniz gerekir. Unutmayın, cilt sağlığınız her zaman büyük önem taşır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git