Sertifikalı Organik Saç Bakım Ürün Markası: Garage Organics

Sertifikalı Organik Saç Bakım Ürün Markası: Garage Organics

Garage Hair Repair Studio kurucusu Ahmet Çoban tarafından geliştirilen Garage Organics markalı saç ve vücut bakım ürünleri, özellikle saç bakımında organik ürünleri tercih edenlerin bir numaralı tercihi. Ünlü isimlerin kuaförü Ahmet Çoban tarafından yaratılan Garage Organics, Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç ürünleri markası.

İlk olarak Garage Hair Repair Sudio şubelerinde kullanılmaya başlanan marka, saç bakımında sağlıklı ürünler tercih edenlere ulaşması için www.garageorganics.com web sitesi üzerinden ve İstanbul Teşvikiye’deki Fulya eczanesinden de satışa sunuluyor. Saç bakım ürünleri arasında Aloe Gel, organik şampuan, saç maskesi, saç serumu, onarıcı yağ gibi ürünler barındıran Garage Organics, tamamen Ahmet Çoban’ın uzmanlığında geliştirilmiş formüllerle üretiliyor. Garage Organics aynı zamanda dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından ETKO ve COSMOS ORGANIC sahibidir.

Garage Oranics Hair Serum ne işe yarar?

Saçın birçok ihtiyacına yönelik saç serumu bulabilmek mümkün. Saça nemini geri kazandıran, saç kırılmalarını önleyen, kepeği önleyen saç serumları bulunabilmektedir. Tüm bunları bir arada barındıran Garage Organics saç serumu, içeriğinde bulunan yoğun hindistancevizi yağı ile saçı besler, gelişimini destekler ve saçın kolay şekil almasını sağlarken kepeğe de engel olur. Tamamen organik olan bu saç serumunun formülünde ayrıca kuru ve hasar görmüş saçları nemlendiren Shea Butter ve Argan özleri, saç uzamasını destekleyen Jojoba, saç köklerini kuvvetlendiren Avocado ve ada çayının yanı sıra saç tellerini tedavi eden Tiare bitkisi bulunmaktadır.

Garage Organics saç serumunu uygularken; kuru saça kökten uca kadar dairesel parmak ucu masajı ile uygulayın. 10 ila 30 dakika arası maske olarak bekletin ve şampuan ile arındırın.

Garage Organics markalı doğal saç bakım ürünleri, saçlarınızın çocukluğunuzdan gelen sağlıklı ışıltısını geri kazanması için kimyasallardan arındırılmıştır. Garage Organics ürünlerini https://garageorganics.com sanal mağazası üzerinden ya da Teşvikiye’deki Fulya eczanesinden satın alabilirsiniz. Dilerseniz Ahmet Çoban ve ekibinin uzmanlığında Garage Hair Repair Studio şubelerinde deneyimleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git