Selülitlerden Kurtulmada Deniz Yosunu Mucizesi

Selülitlerden Kurtulmada Deniz Yosunu Mucizesi

Hemen hemen her kadın, yaşamının bir döneminde selülit sorunu ile karşı karşıya kalmıştır. Oldukça rahatsız edici bir görüntü olan bu sorun, bitkilerin ve doğadaki minerallerin sayesinde kolayca çözülebiliyor.

Bunlardan en etkilisi ise, selülit tedavisi için yapılan deniz yosunu uygulamasıdır. Güzellik merkezlerinde oldukça para harcanarak bu tür kürler yapılıyor. Ancak birçok kadın, bu uygulamayı evinde yaparak sorunlu bölgelerdeki selülitlerden kurtulabilir. Deniz yosununu kendiniz temin edebileceğiniz gibi, aktarlardan da bulabiliriniz.

Uygulamanın yapılışı

Deniz yosununu lapa haline getirerek selülitli bölgeye yayın. Daha sonra o bölgeyi streç filmle sararak 15-20 dakika kadar bekleyin. Deniz yosunu sarılıyken, her hangi bir masaj uygulamayın.

Bekleme süresinin dolmasından sonra, deniz yosununu silerek temizleyin. Bu işlemin ardından, bir merdaneyi sorunlu bölgede yuvarlayarak tedavinin yayılmasını sağlayın.

Bu uygulamayı iki günde bir tekrarlayın. 15 gün geçtikten sonra, sorunlu bölgelerdeki selülitlerin büyük ölçüde yok olduğunu göreceksiniz. Selülit oluşumunu engellemek için de, Selülitleri yok etme uygulaması, 2 ayda bir tekrarlanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git