SallyHansen Ürünleri

SallyHansen Ürünleri

SallyHansen Nedir?

​​​​​İlk önceleri tırnak ve tırnak bakımı için ürün çıkarıp, daha sonra bu ürünleri geliştirerek çeşidi artıran, kaliteli ve insan sağlığını tehtit etmeyen makyaj malzemeleri, cilt bakım ve kozmetik ürünleriyle müşterilerini her zaman memnun etmeyi başaran, oldukça ünlü ve kaliteli bir markadır SallyHansen. Dünya çapında oldukça tanınan ve Türkiye’de de bilinip ürünleri satılan bu Amerika merkezli marka, tırnak bakımıyla ilgili adından en çok bahsettiren firmadır. SallyHansen ürünleri, en çok satan ürünler arasındadır.

SallyHansen Ürünleri Nelerdir?

Oldukça kalıcı ve yüksek performanslı SallyHansen ürünleri ise şu şekilde sıralanıyor: Tırnak koruyucu, tırnak güçlendirici, tırnak ojesi, farklı tırnak tiplerine uygun tırnak bakım ürünleri, oje kurutucu, oje temizleyici, el ve ayak bakım malzemeleri, yüz bakım malzemeleri, dudak parlatıcısı ve dudak bakımıyla ilgili ürünler, bacak spreyi.

SallyHansen Ürünleri Niçin Kullanılır? Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

Çabuk kırılan, geç uzayan hassas ve ince yapılı tırnaklar için onarıcı bir bakım sağlayan tırnak uzatıcı ve tırnak güçlendirici ürünleri kullanılır. Görünümü hoş olmayan tırnak etleri için ise, tırnak eti bakım ürünleri üretilmiştir. Bu setin içeriğinde tırnak eti temizleyici ve tırnak nemlendirici ürünler bulunmaktadır. Tırnak etlerini kesmeye gerek kalmadan tırnaklarda manikür varmış hissi yaratarak tırnakları rahatlatır. Bu uygulama haftada 1 kez uygulanır ve böylece tırnakların daha sağlıklı kalması sağlanır.

Sık oje kullanımı tırnakların sararmasına yol açtığı için, ojeden önce tırnak sarartmayan, tırnak sararmasına karşı koruyan SallyHansen tırnak astarı ürünü kullanılır. Ojeleri sürdükten sonra çabuk kuruması için tırnak spreyi, tırnakların çabuk uzaması ve güçlenmesi için onarıcı ve besleyici tırnak ojeleri, yine bu ojeler silinmek istendiğinde tırnakların parlaklığını almadan ve yüzeyini matlaştırıp yıpratmadan temizleyen oje çıkarıcıları, manikür yapmak için ihtiyaç duyulan her şeyi içinde barındıran SallyHansen manikür seti kullanılır.

Çatlayıp kuruyan, nemsiz ve yıpranmış eller için, ellere kaybettiği nemi ve güzelliği geri kazandıran el bakım kremleri, çok ince dudaklar için dolgunlaştırıcı etkiye sahip dudak bakım ürünleri, bronzlaşmamış beyaz bacaklar ya da varisli, çatlaklı ve rahatsız edici kusurlu görüntüye sahip bacaklar için ise, SallyHansen bacak spreyi kullanılır.

https://www.dermoeczanem.com/sally-hansen

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git