Saçlarımın Dökülmesini Bioxcin İle Engelledim

Saçlarımın Dökülmesini Bioxcin İle Engelledim

Eğer saçlarınız benim gibi sürekli olarak dökülüyorsa ve sizde saç dökülmesini nasıl engelleyeceğinizi bilmiyorsanız, bugün benim tavsiyelerime kulak vererek sizlerde benim gibi saç dökülmesi sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Ben uzun yıllar boyunca yoğun iş temposunda çalışmış bir bayan olmamdan dolayı, saçlarıma sürekli olarak bakım yapmak zorundaydım. Keskin saç değişimleri yapmasam’da, sürekli olarak saçımın boyasını yenilemem, fön çektirmem, her gün yıkayarak sonradan fön makinesi ile kurutmak ve tabi ki saçlarıma jöle vb. ürünleri de uygulamam sonrasında, henüz 32 yaşındayken saçlarım dökülmeye başlamıştı.

Ama asistan olarak çalıştığım için, böyle bir dökülme açıkçası kabul edilemezdi ve bende bunun bilincindeydim. Tabi ki saç dökülmesi sorunları ile karşılaşmam ile birlikte, neler yapabileceğimi ve hangi ürünleri kullanabileceğimi en ince ayrıntılarına kadar araştırmaya başladım.

Bunun için tabi ki arkadaşlarımı da danıştığım için, özellikle halamın sürekli olarak kullandığını söylediği ve çok memnun olduğu Bioxcin ürününü bana önerdi. Bioxcin Forte Şampuan bitkisel olması ve ürünün etkilerinin çok olduğuna dair medyada ki haberleri okumuştum. Ayrıca internet sayesinde, üründen memnun kalanlar ile memnun kalmayanların yorumlarını da okumaya başlamıştım ve böylelikle istediğim gibi ürünün bana neler kazandırabileceğini araştırmıştım.

Sonuç olarak yapabileceğim hiç bir şey olmadığı için, bende saç dökülmesini engellemek için Bioxcin Forte şampuanını alarak kullanmaya karar verdim. Ürünün rengi ve kokusu çok etkin ve özellikle saçlarımı yıkadığımda bana çok iyi bir ferahlık hissi veriyordu.

Tabi ki bunu sağlayan bir çok şampuan vardı ve benim için önemli olan saçlarımın dökülmemesi olduğu için, ürünü kullanmaya başladıktan sonra ilk olarak dökülmenin önlenmesi bir ayı buldu. Ama şunu söyleyeyim ki bu bir ayda saçlarımın rengi açılarak daha canlı görünmeye başladı ve özellikle saçlarım daha yumuşak ve daha dolgun bir görüntüye kavuştu.

Sonrasında ise özellikle bir ay sonra saçlarımın dökülmesi azalmıştı ve daha da kullanmam ile birlikte saçlarımın kökten olmasa’da normal bir saç dökülmesi kalmıştı artık. Çünkü saçlarımın sürekli bakıma ihtiyacı olduğu için, haliyle kırık olan saçlar daha hızlı dökülüyordu ama, ben sonuçta saç dökülmesini artık engelledim ve sizde Bioxcin ile saçlarınızın dökülmesini engelleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git