Renkli Oturma Odası Dekorasyonu

Renkli Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odası, evlerde en önemli kısımlar arasında yer almaktadır. Günün önemli bir bölümünün geçirildiği bu alanda yapılacak dekorasyon da önemlidir. Özellikle klişe görüntüden sıkılan kişiler için renkli oturma odası dekorasyonu konusu öne çıkmaktadır.

Canlı Duvarlar

Duvarlarda bilinen klasik renklerden uzaklaşmak canlılık katmaktadır. Renkli oturma odası dekorasyonu konusunda duvarlarda canlı renk tonları tercih edilebilir. Özellikle son yıllarda pastel tonların ağırlıkta olduğunu belirtelim.

Renkli Koltuk Takımı

Oturma odasında koltuk takımı seçimi son derece önemlidir. Günümüzde önemli firmalar birbirinden canlı renklerde üretim yapmaktadır. Özellikle kol kısmı farklı renk, oturma kısmı farklı renk olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Aksesuar

Aksesuar konusunda klişenin dışına çıkılması çok önemlidir. Özellikle TV ünitesi, kitaplık gibi unsurlarda canlı renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bilindik küçük bibloların yerini farklı tasarım ürünleri alabilir.

Renkli oturma odası dekorasyonu konusunda farklı tonlarda halı ve perde seçimi de önemlidir. Ancak sırf renkli olsun diye uyumu da elden bırakmamalısınız. Bu nedenle canlı renklerin uyumunu tercih etmeniz son derece önemlidir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git