Protez Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Protez Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bayanlar hatta birçok bireyin en çok yaptığı hatalar arasında beslenme hataları yer almaktadır. Beslenme hataları yüzünden insanların çoğu iç organlarına zarar verdiği gibi hiç zarar göreceği düşünülmeyen bölgeler arasında yer alan tırnaklarınız dahi çeşitli hasarlar ya da yıpranmalar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu yıpranmalarla karşılaştıysanız ve artık bu kötü görüntüye son vermek istiyorsanız; protez tırnak sizi bekliyor.

Protez Tırnak Ne İşe Yarar?

Tırnak bakımı deyince akla gelen uygulamalar arasında yer alan bu işlem; son derece kısa süren ve aynı zamanda da bayanların hoşuna giden uygulamalar arasında adını yazdırmaktadır. Her ne kadar kısa sürse dahi her güzellik uzmanıyım, diyen kişinin yapabileceği bir yöntem değildir. Eğer yanlış uygulamalar neticesinde taktırırsanız; hem gerçek tırnaklarınız daha çok zarar görebilir, hem de beklediğiniz o hoş ve bakımlı tırnak görüntüsüne ulaşamayıp sadece hayallerinizde canlandırmaya devam edersiniz. Durum böyle olunca da sizlerin dikkatini çeken uygulama bir anda çöp yöntem haline gelir. Uygulama hakkında hüsrana uğramamanız açısından ve tırnaklarınızın hoş durmasına yarayan uygulamayı, Microblading kaş uzmanı olarak da bilinen Şeyda Söyler’e yaptırabilirsiniz.

Protez Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Tırnaklarınıza sürülen dinlendirici ve canlandırıcı özel losyonların ardından seçtiğiniz tırnakların sizin gerçek tırnaklarınızın üzerine uzman tarafından takılması şeklinde gerçekleşen işlem hakkında profesyonel olan Şeyda Söyler, Microblading kaş konusunda da uzman olduğunu kanıtlamıştır.

Şeyda Söyler
www.seydasoyler.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git