Portföy Çanta Modelleri

Portföy Çanta Modelleri

Moda trendlerinde iddialı bir dönüşümün olduĞU son yıllarda, eski zamanları andıran çanta alternatifleri yeniden popüler oluyor. 2014-2015 sezonuna ait portföy çanta modelleri, son derece şık ve görkemli ayrıntıları ile çağdaş kadın stiline ayak uyduruyor. Konfor ve sıcaklık hissi yaratan bu çantalar, kısa sürede çeşitli stillerle vitrinlerde yerini alacak. En yeni trendleri paylaştığımız sitemizde, son moda aksesuarlar ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Genel olarak konuşacak olursak, sonbahar ve kış aylarında altın, gümüş ve deri kaplamalı portföy çanta tasarımları bu yıla damgasını vuracak. Kürk ve timsah derili portföy çantaların yanı sıra, eğlenceli ve rengarenk modeller de şimdiden alıcılarını bekliyor. Büyük çantalar, son yıllarda yerini küçük ve orta ölçekli çanta modellerine bırakmaya başladı. En şık abiye el çantası tasarımları ise, dünya markalarının defilelerinde boy göstermeye devam ediyor. 2015 yılı modasına ışık tutan çanta defilelerinde, Chanel markasının klasik tasarımları ve Fendi deri portföy çantalar hanımları etkisi altında bıraktı. Christian Dior markasının en yeni çanta koleksiyonunda ise; şekil, renk, çizgi ve dokusuyla portföy çantalar, özel ve gündelik kullanabileceğiniz esnekliğe sahip. Hugo Boss, Armani, Dolce & Gabbana ve Roberto Cavalli markalarının yeni koleksiyonlarında; iş hayatında kullanabileceğiniz harika portföy çantalar sizleri bekliyor. Gece gezmelerinde klasik ve minimalist tasarımlara sahip, mütevazi çanta modelleri oldukça dikkat çekici ve başarılı duruyor. Rahat taşınabilen zincirli portföy çantalar ise; küçük boyutu ve şık tasarımlarıyla en harika seçenekler arasında yerini alıyor.

En popüler alternatiflerden biri olarak, bu yılın moda trendini oluşturan retro çantalardan biraz da bahsedelim. Tasarımcıların romantik ruh halini yansıtan bu çantalar gerçekten görülmeye değer. Bazı metalik aksesuarlarla süslenen ve klasik kadın imajının çekiciliğini vurgulayan yeni portföy çanta modelleri, kare ve grafiksel formlarıyla yaratıcı birer alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Bu yılki çanta tasarımlarında kayda değer bir değişim hanımları bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git