Oriflame Mart Kataloğu 2015

Oriflame Mart Kataloğu 2015

Oriflame kataloğu’nun Mart ayı sayısında Oriflame’nin yeni yüzü olarak Ezgi Mola’yı görüyoruz. Sevilen bir yüz olan Ezgi Mola güleryüzünün yanı sıra güzelliği ile de gözlerimizi kamaştırıyor. Oriflame 1-31 Mart tarihleri arasında geçerli olan Mart kataloğunda yeniliklerini yalnızca bu kadarla bırakmıyor. Hemen ardından Oriflame Mart kataloğu’nu daha açar açmaz ilk sayfalarından itibaren yeni ürünler ile de karşılaşıyoruz. Gözlerinizden, dudaklarınıza, cildinizden, ellerinize, tırnaklarınıza kadar düşünülmüş olup çok fazla çeşite sahip olan gündüz-gece kremlerine, her renk kalem ve rujlara üye olarak avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Her birinde ayrı ayrı özel indirimlerin olmasının yanında, uygun ve indirimli fiyatlara setler de oluşturabiliyorsunuz. İster birbirinden hoş kokular ile teninizi sarabilir, isterseniz bu çekiciliğinizi Oriflame takıları ile taçlandırabilirsiniz. Özel ambalajlarında beğenilerinize sunulan bu ürünleri sevdiklerinize hediye ederken şıklıktan ödün vermeyeceksiniz. Oriflame ürünleri ile kendinizi güzel ve özel hissedeceksiniz. Hayalinizdeki özürlüğe ve mutluluğa kavuşacaksınız. Birbirinden kaliteli ürünler ile kusursuz bir makyaja sahip olmak istiyorsanız Oriflame Mart Kataloğu 2015 sayısını incelemek için acele edin.

Yalnızca kozmetik ve makyaj ürünleriyle sınırlı kalmayan kataloğta çanta, cüzdan gibi aksesuarları da bulabilirsiniz. Ayrıca oriflame kataloğunda yer verdiği saç, vücut gibi bakım ürünlerinde ve parfümlerinde yalnızca bayanları değil erkekleri de düşündüğünü belirtelim. Oriflame Mart Kataloğu’ndan 125 BP siparişi verin, Nisan Kataloğunda vereceğiniz BP siparişi ile birlikte Oriflame Kat Kat Kazan Promosyonu olarak 3’lü havlu seti’ne 11,99 TL’ye sizin olsun.

Ayrıca avantajlardan yaralanıp kazanç sağlamak için Oriflame Üyelik Kayıt formunu doldurarak kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git