2017 Nikah Şekeri Modelleri

2017 Nikah Şekeri Modelleri

Yeni yılın ilk günlerindeyiz ,bu yılın iş para aşk evlilik gibi bir çok iyi dilekle beraber sizlere gelmesini diliyoruz.Yıl içerisinde yapacaklarımızı planlamaya başladık bile.Erken rezervasyon tatiller,balayı otelleri düğün salonları nikah şekerleri bebek bekleyenlerin bebek şekerleri …Sade Tasarım markası ile birlikte geçirdiğimiz bu yıllarda farklı konseptlerde en iyi şekerlemelerle tanıştık.Nikah şekeri alanında 2017 damgasını vurmak isteyen Sade Tasarım bizler için bazı ürünlerini erkenden vitrinlerine koydular.Her tarz ve zevke göre nikah şekeri tasarımı yapabilen sade tasarımın buyrun gelin 2017 konsepti nikah şekerine birlikte bakalım.

Altın Çiçek Tohumları Nikah Şekeri

çiçek tohum nikah şekeri

Davetlilerinize doğa seviginizi yansıtmak mı ıstıyorsunuz, yada davetlilerinizi nikahınızdan hemen sonra dağıttıgınız şekerleri bir kenara atmak yerıne hatırası kalsın akılda kalsın mı ıstıyorsunuz.İşte bu ürünümüz tam size göre.

İçerisinde iki adet çiçek tohumu bulunan bu model ile davetlileriniz bir çiçek açma döneminden bir sonraki çiçek açma donemine kadar sizin nikahınızı aşkınızı konusacak.

Sizde çiçek tohum nikah şekeri arıyorsanız sizin için bu nikah şekeri modeli oldukça uygun olucaktır.

Kum Tanecikleri Nikah Şekeri

kum nikah şekeri

İç kesimlerimizde sahil kenarında buyuyen biriyle karşılaştığınızda her zaman soyler Denizsiz nasıl yaşıyorsunuz diye ?

Bu kimi zaman sahil kenarına olan o tatilci hayatına özlemi uyandırır kimi zamansa he denir geçilir.İşte 2017 damgasını vuracak olan bir diğer Sade Nikah Şekeri modeli ise deniz aşıklarına deniz tutkunlarına hitap ediyor.

Mercan kumu kullanılarak hazırlanan bu model, deniz temalı davetleriniz için tasarlanmıştır.Ve davetlilerinizin vitrinlerinde sizleri surekli hatırlatacak bir hatıra olarak hazır.

Deniz Kumu Nikah Şekeri modeli ile hafızalarda yer edinin.

Lila Yansıması Nikah Şekeri

parfum şişesi nikah şekeri

Lila tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bu model davetlilerinize şık ve estetik nikah şekeri kavramını yeniliyor.

Eğer sizde hasır tasarımlardan sıkıldıysanız ve parfum şişelerinin verdiği o değerli hissiyatına yakın sizle ozdeşleşmiş hissiyatını vermek istiyorsanız bu model tam da sizin için.

Parfum şişesi nikah şekeri modelimizle tanışmaya davetlisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git