Neden Catering Firması ile Çalışmalısınız?

Neden Catering Firması ile Çalışmalısınız?

Catering günümüzde profesyonel sunumları, konsepte uygun masa ve mekan düzeni çalışmaları ile birlikte son yıllarda gelişen ve tercih edilen bir hizmettir. Özel davetlerde yemek tedariği sağlayan catering firmaları hem ekonomik hem de pratik çözümler sunuyor. Eğer evinizde ya da bir restoranda vereceğiniz yemekli davet için mutfakta hazırlık yaparak zaman kaybetmek ve yorulmak istemiyorsanız bir catering firması ile çalışarak konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Catering firmasını seçerken firmanın konseptinize uygun menü seçeneklerinin olup olmadığına, referanslarına, yemek kalitesine ve yemek davetiniz için uyumlu dekoratif ürünleri olup olmadığına bakabilirsiniz.

Bir catering firması ile çalışacaksanız, ek hizmet olarak yemek sunumlarının profesyonel garson ekipleri ile yapılmasını da isteyebilirsiniz. Catering firmaları başlangıçlardan tatlı çeşitlerine kadar birbiri ile uyumlu ve taze yemek çeşitlerini istediğiniz saatte istediğiniz yere hijyenik koşullarda getiriyor. Böylece doğum günü, nişan, baby shower etkinlikleri, şirket organizasyonlarınız her detayı düşünen catering firmaları sayesinde daha pratik bir hale geliyor.

Yemekli bir davette catering firması ile sağlıklı yemekler sunmak istiyorsanız, doğru yemek şirketini seçebilmeniz gerekir. Açık büfe kahvaltı menüsü, akşam yemeği menüleri, brunch menüsü, çorba çeşitleri gibi seçenekler sunan, kaliteli malzemelerle hazırlanmış, sağlıklı ve lezzetli yemek menülerini adresinize kadar getiren Türkiye’nin ilk ve tek online catering sitesi Misafirliq.com ile yemekli davetleriniz için özel olarak hazırlanmış yemek menülerinden seçebilir, davet menünüzü kendiniz oluşturmak isterseniz “kendi menünü oluştur” seçeneği ile başlangıçlardan tatlı çeşitlerine kadar davet menünüzü oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı yemek takımları, her türlü yemek daveti ve masa düzeni ile uyumlu dekoratif ürünler, masa süslemesinde önemli bir yere sahip olan sofra çiçekleri, nişan, doğum günü, baby shower gibi etkinlikler için tak, çiçekli harf, karşılama panosu seçenekleri de sunan catering firması Misafirliq, yemek davetleri için garson hizmeti ve mangal şefi hizmetine de yer veriyor.

Misafirliq catering hizmetleri; bireysel ve kurumsal davetler için özel olarak hazırlanmış yemek menüleri sunuyor. Misafirliq.com web sitesinden hemen menünüzü seçebilir ya da kendi menünüzü oluşturup, hızlı bir şekilde online catering siparişinizi verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git