Narkozsuz Sünnet Nedir?

Narkozsuz Sünnet Nedir?

Araştırmalar sünnetin cinsiyetten geçen diğer hastalıkların yayılmasını azalttığını göstermiştir. Sünnetli erkeklerin ilk 6 ayında idrar yolu enfeksiyonu geçirme olasılığı daha düşüktür. Yaşlandıkça sünnetli erkeklerin de penis kanseri olma olasılığı daha düşüktür.

Türkiye’de Orta Doğu’da ve Güney Kore’de bu kanser türü çok nadirdir. Sünnet oranının yüksek olması bu ülkelerde kanser türünün çok az görülmesine sebebiyet vermektedir. Sünnet edilmemiş erkekler penis kanserini iyi hijyen ile önleyebilir ve sünnet derisinin altındaki alanı temiz tutarlarsa belki bu durumdan ileriki yaşamında etkilenmeme gibi bir durum sağlayabilir.

Antalya Sünnet yenidoğanlarda uygun şekilde sünnet yöntemleri gerçekleştirmektedir. Narkozsuz sünnet sayesinde aklınızda şüphe kalmaz ve bebeğinizi emzirirken bile yenidoğan bebeğinizi sünnet ettirebilirsiniz.

Narkozsuz Sünnetin Faydaları

Sünnet fimoz, parafimoz ve balanopostiti de gibi durumları önler. Sünnet derisindeki tüm problemleri önlemek adına sünnet olmak erkek çocuğunuza büyük faydalar sağlayacaktır.Sünnet doğru şekilde yapıldığında erkek çocuğunzda var olan sağlık problemlerini giderir ve 2 3 farklı ameliyat gerektirmeden ufak bir operasyon ile halledilebilir. Antalya narkozsuz sünnet sitesinden detaylı bilgiler alınabilir.

Kimi çocukta gömülü penis, meatal darlık (penisin sonunda dar açıklık), cilt köprüleri, koryon (kavisli penis) ve penisin düzgün görünmemesi gibi birçok sağlık sorunları vardır. Sünnet işlemi gerçekleştirilirken bu problemler göz önünde bulundurulur ve aynı zamanda ameliyat esnasında bu durumlar çözülmektedir.

Yenidoğanın sünneti uzman bir doktor tarafından yapıldığında çoğunlukla hızlı ve güvenli bir işlemdir. Antalya Sünnet uzman ekibi sayesinde titiz bir işlem gerçekleşmektedir. Çocuğunuzun sağlığı doktorlarınız için çok önemlidir. Dilediğiniz zaman Antalya Sünneti arayabilir çocuğunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Narkozsuz Sünnet İle Yeni Doğan Sünneti

Yenidoğan bebeklerde sünnet işlemi gerçekleştirildikten sonra ağrıyı azaltmak için bir ağrı kesici kullanılabilir. Bebeklerin doğumdan 7-10 gün sonra ağrı hissetme ihtimalinin daha düşük olabileceğine dair bazı kanıtlar vardır. Bunun nedeni yenidoğanların yüksek düzeyde endorfinleri (vücut tarafından ağrıyı azaltan maddeler) olmasıdır.

Kimi hastane yeni doğan sünnet işlemi gerçekleştirirken klips sistemi kullanır. Penise özel bir kelepçe takılır ve sünnet derisi kesilir. Fakat Antalya Sünnet bu durumu onaylamamaktadır. Narkozsuz Sünnet sayesinde çocuğunuzun sağlık durumu bozulmadan titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Sünnetten sonra iyileşmesi yaklaşık bir hafta sürer. İlk başta biraz şişlik, kızarıklık ve belki de kan olması normaldir. Bu sorunlar birkaç gün sürerse veya daha da kötüye giderse bebeğinizi doktoru tarafından görülmesini sağlayın. Antalya Sünnet ile herhangi bir yan etkiye sahip olmadan çocuklarınızı ve yenidoğan erkek bebeklerinizi sünnet ettirebilir, aynı zamanda ücretsiz bir şekilde blgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git