Mutfağına Şıklık Katmak İsteyenler İçin Beko’dan Büyük Fırsat

Mutfağına Şıklık Katmak İsteyenler İçin Beko’dan Büyük Fırsat

Beyaz eşya pazarının lider markası Beko, Haziran ayına özel kampanyası ile ev hanımlarının yüzünü güldürüyor. Bulaşık makinesi, Fırın, ocak gibi beyaz eşyalarını yenilemeyi düşünenlere harika bir fırsat sunuyor. Eski beyaz eşyalarınızı yepyeni ve birbirinden şık ankastre ürünlerle değiştirmeyi düşünüyorsanız bu ekonomik dörtlü paket tam size göre. Beko, 30 Haziran’a kadar devam eden kampanyası dahilinde ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesini 2.241 TL’ye satın alma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında AFE 21300 IK ankastre fırın, HIZG 64120 SX inoks metal tablalı ocak,  ADV 5160 I davlumbaz ve BMA 3100 I bulaşık makinesi 2.241 TL’ye satın alma şansınız var.

Nefis kekler, börekler, leziz fırında tavukların sırrı iyi bir fırında gizlidir. 65 lt’lik pişirme hacmine sahip Beko AFE 21300 IK ankastre fırın, bu anlamda en büyük yardımcınız olacak. 6 fonksiyonlu elektroturbo fırın,  statik ve fanlı pişirme özelliği ile yemeklerinizin ideal sıcaklıkta pişmesini sağlıyor. 5 kademeli rafı ile yemeğinizi istediğiniz seviyede pişirme imkanı sunan AFE 21300 IK,  parmak izi bırakmayan inoks tasarımıyla da oldukça kullanışlı. Fanlı pişirme özelliği sayesinde ısıyı eşit olarak dağıtarak, yemeğinizin bütününü aynı oranda pişirme olanağı sağlıyor.

Mutfağınızdaki ocağı değiştirmenin zamanı geldiyse Beko HIZG 64120 SX ankastre ocak iyi bir seçim olabilir. 60 cm genişliğinde paslanmaz ve kolay temizlenebilir inoks çerçeveye sahip ocak, farklı boyutlarda 4 gazlı gözü ile yemeklerinizi ideal bir şekilde pişirmenizi sağlar. Üstelik gaz emniyet sistemi sayesinde alev herhangi bir nedenle söndüğünde gaz otomatik olarak kesilir. Beko’nun bu ankastre ocak modeli kullanışlı ve şık olduğu kadar güvenli bir seçim olacaktır. Metal tablalı bu şık ocakta, zeytinyağlılar, pilavlar ve sebzeleriniz mis gibi pişecek.

Mutfağınızın olmazsa olmazlarından biri ise bulaşık makinesi. Fazla yer kaplayan ve hantal bir görünüme sahip bulaşık makineleri yerine yarı ankastre bulaşık makineleri ile mutfağınızda daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beko BMA 3100 I parmak izi bırakmayan inoks tasarımıyla olduğu kadar, cazip özellikleriyle de iyi bir seçim olabilir.  1800 W ısıtıcı güce sahip, 3 programlı yarı ankastre BMA 3100 I bulaşık makinesi,  50 °C ekonomi, 70 °C yoğun programıyla bulaşıklarınızı ilk günkü temizliğini ve parlaklığını koruyarak yıkar. Bardak koruma sistemi sayesinde bardaklarınızın zarar görmeden yıkanmasını sağlar. Sabit çatal kaşık sepeti, yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları, 2 seviye ayarlı üst sepet gibi aksesuarlarıyla ise son derece pratik bir kullanıma sahiptir.

Sıklıkla yemek pişen mutfaklarda yemek kokusunun eve yayılma ihtimali kaçınılmazdır. Bu durumda en iyi çözüm davlumbazlar oluverir. Ortamı havalandırmaya yarayan davlumbazlar kirlenmiş havayı içine çekerek bunu havalandırma sistemine aktarır ve bu kirli havayı içinde temizler. Havayı temizlediği, ısının ve kullanıma bağlı oluşan nemin filtrelenip atılmasına da yardımcı olur. Bu sayede  evin içinde oluşan kirli hava yerini temiz havaya bırakır. Davlumbazınız eskidiyse Beko’nun bu muhteşem dörtlü paketinde harika bir davlumbaz da yer alıyor. Paslanmaz çelik yüzeyi ile dikkat çeken Beko ADV 5160 I ortamı ideal düzeyde havalandırırken, özel karbon kaplaması sayesinde parmak izi bırakmaz.

Eğer bulaşık makinesi, fırın veya davlumbazını yenilemeyi düşünüyorsanız, Beko’nun bu müthiş kampanyası ile hepsini birden alarak çok daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Bu muhteşem dörtlü 30 Haziran’a kadar Beko mağazaları ve internet sitesinde 2.241 TL’ye sizi bekliyor. Bu harika fırsatı sakın kaçırmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git