Modern Yatak Odası Modelleri

Modern Yatak Odası Modelleri

Birbirinden ilham verici dekorasyon örneklerinin yer aldığı 2015 modern yatak odası tasarımlarında yine sade ve pratik hakim oluyor. Yatak odanızın dizaynını değiştirmek istiyorsanız, tasarımcıların görücüye çıkardığı yeni yatak odası modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Günümüz yatak odası tasarımlarında sadelik ve modern çizgiler bir arada bulunuyor. Yatak başı tasarımlarında yaratıcı modellerle karşılaşacaksınız. Özellikle 2014-2015 sezonunda sofistike tasarımlar her görenin aklında kalıcı çizgiler taşıyor. Huzuru ve rahatlığı bir arada sunan modern yatak odaları, günün yorgunluğunu atacağınız dizaynlar ile buluşuyor. Göze çarpan detaylardan biri ise; yeni tasarımların odayı daha ferah olmasıdır.

Çağdaş çizgiler taşıyan modern yatak odası modellerinde, pratik mobilya tasarımları ve gömme dolaplar trend oluyor. Bu şık tasarımlar sayesinde daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Özel tasarım yatak odalarında ise; yuvarlak yatak modelleri revaçta olacak. Klasik stili benimseyenler için, ahşap tasarımlar yenilenen yüzüyle görücüye çıkıyor. Eskitilmiş görünümlü parke ve krem renk perdelerle ahşap mobilyaların uyumu şahane olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git