Meme Yağ Enjeksiyonu

Meme Yağ Enjeksiyonu

Meme yağ enjeksiyonu, ideal göğüs boyutunu elde etmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Bu, vücudunuzdaki fazla yağı göğsünüze ekleme işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirmek için, vücudun memeye oranla yağının fazla olması gerekir. Her şeyden önce, testler ve analizler belirlenir, yağ pompalanır, ardından gerekli işlemler yapılır. Elbette bu konuda uzman ellerde işlemlerin yapılması gerektiğini de hatırlamalıyız.

Göğüs büyütme yöntemleri, insan vücudunun yapısına, hedeflenen büyüme alanına, memenin yapısına bağlı olarak değişir. Bazı insanlar silikon meme protezleri kullanabilirken, diğerleri memeye yağ enjeksiyonu için uygun olabilir. Bu nedenle, meme büyütme isteyen kişiler alanın uzmanlarıyla buluşmalı ve en uygun meme büyütme yönteminin kullanıldığından emin olmalıdır.

Meme büyütme yöntemleri genellikle orta yaşlı kadınlar için uygundur. Yaşla birlikte, göğüs bir dereceye kadar sıkıştırılır, belli bir oranda sarkma, kadınlarda meme büyütme arzusuna neden olur. Daha iyi görünen büyük göğüslere sahip olmak isterler. Göğüs yağı enjeksiyonu en sık kullanılan göğüs büyütme yöntemlerinden biridir.

Meme Büyütme İçin Yağ Enjeksiyonu Başarılı Olur Mu?

Yağ enjeksiyon yönteminde, göğse belirli bir miktarda yağ enjekte edilir. Seanslarda yaklaşık 3 cm meme büyümesi sağlanabilir. Bu miktar çoğu hasta için yeterlidir. Yani bir seans meme büyütme için yeterli olabilir. Ciddi meme büyümesi isteniyorsa, seans sayısı 2-3 olabilir. Enjeksiyon sonrası meme büyümesinin sabitliği başarıyı etkiler. Bir kişinin yapısal özelliklerine göre, meme büyümesinin etkisi daha sonraki bir aşamada hafifçe azaltılabilir. Ancak meme büyüklüğü eskiye dönmez.

Enjeksiyon 150-400 cc olarak yapılır. Her seansta göğüste yağ enjeksiyonu sırasında görülebilir. Bu oran göğüslerini büyütmek isteyen bir kadının ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu miktar gözle görülür şekilde meme büyümesi sağlayabilir. Daha fazla büyüme isteyenler için seans sayısı arttırılabilir. İşlem sonrası büyüme nadiren bir miktar gerileme gösterebilir. Burada hastanın değişikliklere uyum sağlaması önemlidir.

Meme büyütme işleminde yağ enjeksiyonunun başarısı yüksektir. Bu gösterge, insan vücudunun yapısına, yapılan seanslara ve sonraki işleme bağlı olarak değişebilir. Göğüste istenen boyuta ulaşılamazsa, yeni bir seansla hedef boyuta ulaşılabilir. İnsan vücudu bir seans sırasında yağ enjeksiyonunun yeterli olup olmadığını belirler. Göğüs yağı enjeksiyonu ile göğüs büyütme yaklaşık%60 oranında düşebilir. Bu, uygulamaya, vücut yapısına ve vücut reaksiyonuna göre değişebilir.

Ameliyattan önce meme büyütme için kullanılacak teknik belirlenmelidir. Göğüste sarkma görülürse, kaldırma ve asmanın etkisini ortadan kaldıracak bir mastopexy işlemi gerçekleştirilebilir. Meme dokusuna bağlı olarak, bir silikon protezi, kök hücreleri içeren bir yağ enjeksiyonu kullanılabilir. En uygun meme büyütme yöntemi hastaya göre tercih edilir. Hastanın meme büyümesinin beklendiği aşamada açıkça belirtilmesi önemlidir. Hangi meme büyütme yönteminin kullanılacağına karar vermek için değerlendirilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git