Maskülen Yemek Odası Dekorasyonu

Dekorasyondaki farklı etkilerden hoşlanmayanlar için biraz daha sert tarzda ve çizgilerde dekorasyon tarzları da mevcuttur. Maskülen yemek odası dekorasyonları ise işte bu çizgiye uygun renklerin ve mobilyaların seçimi ile oluşturulmaktadır.

Yemek odası dekorasyonunuz da ise genelde koyu renkler ve nötr renkleri birlikte kullanarak bu tarz bir dekorasyon yapabilirsiniz. Gri, kahve, lacivert, mavi, siyah ve beyaz maskülen yemek odası dekorasyonları için ideal renkteki tercihlerdir. Bu renkleri de duvar boyalarında, sandalye kaplamalarında,perdelerde ve halılarda kullanabilirsiniz.

Malzeme olarak ahşap ve deri gibi dokular ile metal kaplamalar sıkça kullanılır. Ahşap ve metal tarzında mobilyalar yemek odasında kendilerine çokça yer bulurken cam masalarda bu dekorasyon tarzında uygun seçimler olacaktır. Cam masalar, metalik sandalyeler veya ahşap tarzda masalar farklı eşleştirmeler le kullanılabilir ve zevkinize göre de bu örnekleri çeşitlendirebilirsiniz.

Aydınlatma seçimi de daha özgür bir tarzda olabilir. Dekorasyonda hakim olan renk ve uyumu bozmayacak şekilde sarkıtlar, abajurlar veya gösterişli olan taşlı avizeler seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git