Makyajsız Güzelliğin Sırları

Makyajsız Güzelliğin Sırları

Doğal besinler tüketen insanlara baktığımız zaman sade ve ilgi çekici bir güzelliği olduğunu görüyoruz. Spor yapan insanlar feet bir vücuda sahip olmanın yanında genç bir görünüme de sahiptirler. Cildin güzel görünmesi için öncelikle uyku önemlidir. Uyandığınızda gözaltınızdaki ve çevrenizdeki kırışık belirtileri daha az şekilde görülmektedir. Bunun yanında makyaj yapmayan bayanlar cildine bir kaç dokunuşla kendini daha genç göstermektedirler.

Sade ve doğal pastel tonlarla bir kaç dokunuş hem kendilerini iyi hissetmeye hem de etrafındaki insanların ilgisini çekmeye neden olur. Makyajsız güzellik demek sadece yüz güzelliği demek değildir aslında kaş ve saç’ta önemlidir. Saçlarınızın kırıksız ve düzgün doğal görünümü bir o kadar önemlidir. Kaşınızın yüz görünüşüne daha uygun biçim şeklinde aldırmanızda söz konusudur. Su vücudumuzun besin kaynağıdır. Zararlı besinlerden korur ve cildin daha iyi görünmesine yol açar.

Kış ve yaz aylarında yüzünüze mutlaka uygun krem kullanımında yarar vardır. Yazın daha da dikkat edilmesi gerekmektedir. Güneş kremleri kullanılmasına çok önem verilmelidir. Kışın ise soğuk bir rüzgârın cildinize vurması cildinizi tahriş eder ve gözeneklerinize zarar verir. Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı maddelerin kullanımı cildi daha erken yaşlandırmaktadır. Bu zararlı alışkanlıkları bırakmalı ve yediğimiz içtiğimiz her besine dikkat etmeliyiz. 15 günde 1 kez cilt bakımı yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Gözeneklerinizi ferah ve rahatlatmaya yardımcı olur. Daha duru ve sade bir görünümü elde etmiş oluruz. Unutmayalım ki makyajsız güzel bayanlar daha çok ilgi halindedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git