Led Lambaların Dekorasyondaki Yeri

Led Lambaların Dekorasyondaki Yeri

Led ışık kaynağı diğer ışık kaynaklarına oranla çok daha az enerji harcarken gözü fazla yormaması ve ekonomik olması gibi nedenlerden dolayı oldukça sık tercih edilen bir aydınlatma türüdür.

Led lambalar ile aydınlatma önemliyken dekorasyonda da çok farklı şekillerde kullanılabilir. En çok led dolap aydınlatmaları öne çıkarken ledli dolaplarla salonlardaki büfeler, konsol gibi mobilyaları veya kitaplık, masa ve televizyon ünitesi gibi bölümleri dekoratif biçimde aydınlatabilirsiniz..

Salonlarda veya oturma odalarında led lambaların çokça kullanıldığı bir başka alan ise lambaderlerdir. Özellikle led lambalı lambaderler sayesinde hem mekana bir dekoratif bir detay eklemiş olursunuz hem de hoş bir ışıklandırma elde etmiş olursunuz.

Led lambaları odanın tasarımına ve mobilyaların durumuna göre modern veya klasik bir tavan aydınlatmasıyla kullanılabilir. Örneğin; mekanınız çok klasik tarzda bir mekan olarak dizayn edilmişse tavan aydınlatmasını taşlı avizelerle yaparak led lambalar kullanabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı bir tercih olacaktır.

Led lambaları kullanacağınız mekanı kesin olarak netleştirdikten sonra rengine ve adetine karar verebilirsiniz. Çünkü led lambaların farklı renkleri ve boyutları bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git