Lazer Epilasyon Uygulamaları Ve Cihazları

Lazer Epilasyon Uygulamaları Ve Cihazları

Lazer Epilasyon özellikle son yıllarda oldukça rağbet gören ve etkili bir şekilde ve en önemlisi de sağlıklı olarak istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Birçok klinik ve özel hastanelerde güvenle yaptırılabilen lazer epilasyon uygulaması mutlaka uzman hekimlerin kontrolü altında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır aksi halde ciltte istenmeyen reaksiyonlar gözlemlenebilmektedir. Ancak bahsettiğimiz bu reaksiyonlar kesinlikle lazer uygulamasının sağlık açısından bir soruna neden olduğu anlamına gelmemektedir. Burada lazer uygulamasının cilt üzerinde herhangi bir soruna neden olabilmesi tamamen uygulamayı yapacak olan kişi ile ilgilidir. Bu nedenle de kesinlikle uzmanların denetiminde lazer uygulamaları yapılmalıdır.

Genital Lazer Epilasyon uygulaması da yine kadınların eskiye oranla çekinmeden yaptırmaya başladıkları ve özellikle de ileriki yaşlarda son derece rahat ettikleri bir durumdur. Genital lazer epilasyon uygulaması aslında buz lazer epilasyon yöntemi sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde ortalama 6 ya da 8 seans sonucunda çözülebilmekte ve kişiler genital bölgedeki istenmeyen tüylerden bu süre içerisinde kurtulabilmektedir.

Genital Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Öncelikle mutlaka uzmanlarımız tarafından cilt analizi yapılır ve size uygun olan cihaz ve atım sayısı belirlenir. Daha sonrasında ise günümüzde acısız olarak uygulanmakta olan lazer cihazlarımız sayesinde lazer uygulamasına başlanır. Uygulama esnasında hastalara mutlaka gözlük verilmeli ve gözlerin lazer ışınlarından zarar görmesi engellenmelidir. Ortalama 15-20 dakika içerisinde işlem sonlandırılmaktadır.

Erkek sırt lazer epilasyon uygulaması da yine bölge genişliği ve erkek tüylerinin daha kalın olmasından dolayı acı bakımından erkeklerin çekindiği bölgeler arasında yer almaktadır. Ancak yine daha önce de söz ettiğimiz gibi günümüzde gelişen teknoloji ve cihazlar sayesinde acısız bir şekilde erkek sırt lazer epilasyon uygulamalarından yararlanabilmek mümkün olmaktadır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Farklı Mı?

Hayır. Erkeklerde lazer epilasyon uygulaması tıpkı bayanlarda olduğu gibi bir işleyişe sahiptir ve özellikle erkeklerde lazer uygulamaları çok daha kısa sürede ve etkili sonuçlar sağlamaktadır. Bu durumun en önemli nedenlerinden biri de erkeklerin tüy yapısıdır. Sizler de cihazlarımız hakkında bilgi almak için www.buzlazer.com’u tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git