Küçük Mekanları Daha Geniş ve Ferah Gösterme Tüyoları

Küçük Mekanları Daha Geniş ve Ferah Gösterme Tüyoları

Odanızın küçük olduğunu düşünüyordanız ve bu durumdan şikayetçiyseniz küçük mekanlarınızı daha geniş hale getirecek tüyoları sizin için derledik.Daha fonksiyonel ve rahat bir yaşam alanına kavuşarak modayı da takip etmiş olacaksınız.

Öncelikle açık renkte duvar kağıtları kullanarak odanızın tavanını daha yüksek gösterebilirsiniz.Mobilyalarda ve dekorasyonda açık renkler kullanmak her zaman avantaj sağlayacaktır.Mobilyalarınızı bitişik konumlandırmak yerine duvarla arasında boşluk bırakmalısınız.

Odanızda sık sık küçük objeler kullanmak yerine az sayıda büyük objeler kullanın.Bu arada kitaplarınızı ve dekoratif objelerinizi yan yana olacak şekilde gruplandırın.Bu dekorasyon ile kalabalık ve dağınık bir görüntü engellenerek odanızın daha geniş ve düzenli görünmesini sağlanacaktır.Odanızdaki perdeler ise mümkün olduğunca küçük perdeler şeklinde olmalıdır.

Duvarlarınıza ayrı bir derinlik katmak için tablolar ve duvar panoları kullanmak iyi bir seçim olacaktır.Özellikle orta boy bir ayna kullanmak küçük mekanlarda gereklidir.

Tek parça mobilya ve koltuk takımları yerden tasarruf sağlayacaktır.Böylelikle daha fazla yer kazanılırken ferah bir ortam yaratacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git