Kredi Kartı Limitinizi Arttırın, Doya Doya Alışveriş Yapın

Kredi Kartı Limitinizi Arttırın, Doya Doya Alışveriş Yapın

Biz kadınların alışveriş aşkı bitmek bilmiyor. Ne kadar çok şey alsak da, daha yenisini, daha farklı modelini almak için sabırsızlanıyoruz. Hal böyle olunca kredi kartımızın limitleri sıfırı tüketiyor.

 

Kredi kartı limitinin bitmesi kullanıcıların en sık yaşadığı sorunlardan biri. Özellikle alışveriş anında kasada ödeme yaparken bu durumla karşılaşmak oldukça tatsız bir durum yaratıyor. Limitinizin üzerinde bir harcama yapmaya kalkıştığınızda, ödeme yaparken  sorunla karşılaşmanız son derece doğal. Bu durumun önüne geçebilmek için harcamalarınızı takip edip ona göre alışveriş yapmanızda fayda var. Bunun yanı sıra kartınızın limitini arttırmak da bir seçenek.

 

Kredi kartınızın limiti yeterli gelmiyorsa, birkaç kolay adımla kartınızın limitini arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bonus kredi kartı kullanıcıysanız, kartınızın limitini arttırmanız oldukça kolay. Bunun çeşitli yolları bulunuyor. İster SMS ile ister internet üzerinden isterseniz Bonus Flaş uygulamasından kolayca limit artırım talebi yapabilirsiniz. Limiti artırımı için başvurabileceğiniz birçok kanal var.

 

  • Kredi kartı limit artırma için şubeye kadar gitmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden SMS ile limit artırım başvurusu yapmanız mümkün. Bunun için bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a göndermeniz yeterli.

 

Yurt dışından mesaj atacaksanız, 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

 

  • Yerinizden kalkmadan limit artırımı yapmak için bir diğer seçenek ise internet. Garanti internet şubesinde kredi kartları bölümüne girip istediğiniz zaman limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

 

  • Kullanımı kolay ve pratik bir cihaz olan Paramatik’ler de limit artırımı için ideal bir araç. Limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile Paramatik’i kullanarak “Limit İşlemleri” bölümünden limit artış talebini gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Bankacılık işlemlerinizi şubeden yapmaya alışkınsanız, limit artırım talebinizi Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

 

  • Bonus’un mobil uygulaması BonusFlaş’da da kredi kartınızla ilgili birçok işlemi yapabilmeniz mümkün. BonusFlaş’da birkaç küçük dokunuşla limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git