Kot Etek Modelleri

Kot Etek Modelleri

Evrensel kadın giyim trendleri hakkında konuşacak olursak, kot etek modelleri kesinlikle listenin zirvesinde yer alıyor. 1970’li yılların başında hippi hareketinin başlamasıyla önemli stil parçalarından biri olan kot etekler, güzel kombinasyonlarla günümüzde de çok yönlü stillere hitap ettirmeyi sürdürmüştür. Kot eteklerinizi doğru kullanırsanız her ortama uyum sağlayabilirsiniz ve gerçekten muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Yazımızın devamında kot etek modelleri ve kombinleri hakkında bilmeniz gereken temel ipuçlarına ve 2015 sezonu kot etek modasına değineceğiz.

Kot etekler ile oluşturacağınız kombinasyonlarda sade bir üst veya bir T-shirt modelini denemenizi öneririz. Bu kombin için renkli aksesuarlar, büyüleyici bir çift ayakkabı ve postacı tipi çanta tercih edebilirsiniz. Daha etkileyici bir kombin için neon renk bluz ve burnu açık ayakkabılarla, diz üstü kot eteğinizi kombin yapabilirsiniz. Bu önerilerimiz, gündelik yaşamda rahat kıyafetlere önem veren ve retro giyim tarzını benimseyen bayanlar için idealdir.

Klasik bir görünüm için kot eteğinizle birlikte beyaz bir T-shirt kombinasyonuna başvurabilirsiniz. Maxi kot eteğinizle de dökümlü beyaz bir bluz denemenizi ve metal aksesuarlar kullanmanızı öneririz. Yine diz hizasında kot eteğinizin üzerine beyaz blazer ceket, içine beyaz üzeri çiçek desenli bluz ve altına platform topuklu koyu renk bir ayakkabı deneyebilirsiniz.

Çalışan iş kadınları, Jean kalem etekler ile ofis ortamına uygun kombinler oluşturabilirler. Dar ve diz altı kot eteğinizin üzerine beyaz veya koyu mavi bir gömlek giyebilirsiniz. Bu kombine çiçek desenli ve dolgu topuklu ayakkabı öneririz. Çekici bir duruş için kot eteklerle dik yakalı mavi gömlek, siyah ve süet burnu açık ayakkabı kombinasyonuna başvurabilirsiniz.

Sokak modasında mükemmel bir imaj için kot eteklerden faydalanabilirsiniz. Sokak stili için kot eteklerinizi kırmızı tonlarda üst ve aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz. Soğuk havalarda kot eteğinizin üzerine siyah bir ceket tercih edebilirsiniz. Yaratıcı desenlere sahip çanta ve ayakkabı modelleri, kot eteklerle birlikte çok yakışmaktadır. Enerjinizin düşük olduğu günlerde, diz üstü kot eteğinizin üzerine sarı blazer ceket sizi mükemmel bir hale getirecektir. Harika bir sokak stili yakalamak için, yırtık ve yamalı kot etek modellerini, spor ayakkabı ve salaş bir bluz ile kombin yapmanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git