Kısa Boylu Kadınlara Giyim Önerileri

Kısa Boylu Kadınlara Giyim Önerileri

Kısa boylu kadınlar için çoğu zaman adeta bir kaos haline gelebilen giyim kuşam konusunda, uyulabilecek bazı giyim tüyoları ile aslında oldukça ideal kombinler yapabilmek mümkün olabilir. Kısa boylu kadınlara giyim önerileri ile her kadının boy dezavantajını bir tür avantaja çevirebilme imkânı bulunabilir.

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Tüyoları

Kısa boylu kadınlara giyim önerileri arasında ilk sırada tek renk tercihi gelmektedir. Baştan aşağıya tek renk seçimi yapılması, yükseklik yanılsamasına sebebiyet vereceği için kısa boylu kadınların olduklarından çok daha uzun gözükmelerini sağlayabilir. Çok renkli ve karışık kombinler ise boyu keserek kadınların normale göre kısa gözükmesine neden olabilir.

Tek renk seçiminden sonra sıra elbette ki topuklu ayakkabılara gelmektedir. Topuklu ayakkabılar sayesinde her kadın boyunu en az 5 cm daha uzun gösterebilir ve çok daha zarif bir görünüme bürünebilir. Topuklu ayakkabı giymeye alışık olmayan bayanlar ise dolgu topuklu ayakkabıları tercih ederek de aynı uzun görünüme kavuşabilirler.

Diğer bir tüyo da yüksek belli kıyafetler giyilmesidir. Yüksek beli bulunan şortlar, pantolonlar ya da etekler, boyu olduğundan çok daha uzun gösterecek ve mükemmel bir görünüm sağlayabilecektir. Yüksek belli kıyafetler giyilirken bacakların mümkün olduğunca sergilenmesi ise doğru ayakkabılar ile kusursuz bir fiziğe sahip olunmasına imkan verebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git