Kış Sokak Stili İçin Harika Öneriler

Kış Sokak Stili İçin Harika Öneriler

Modanın en çok yaşadığı yer olan sokaklar, 2014-2014 sonbahar ve kış sezonunda yine oldukça hareketli. Uzun çizmeler, trikolar ve siyah hakimiyetinin fazla olduğu bir sezon olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli modellerde olan kazak ve hırkaları bu sezon yine moda olan taytlar ile kombinleyebilirsiniz. Dizüstü çizmelerde bu kombinin yine vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Bu tarz bir kombin ile günün her saati rahat ve şık olabilirsiniz.

Bu sezon kabanlara gelince açık pastel tonunda renkli kısa palto ve kabanlar ile yüksek topuklar  şıklığınızı tamamlayacaktır. Kabanlarda ve triko hırkalarda bu sezon rahatlık ön planda ve dökük modeller yine vitrinleri süslüyor. Kabanlarınızın altına taytların yanı sıra ekose tarzda mini etekler de giyebilirsiniz. Çantalarda ise bu kışın çok moda olan statement modelleri yani oldukça büyük çantalar yine çok moda…

Kaşkol,şal veya panço modelleri de yine desenli ve pastel tonlarda olmak üzere vazgeçilmez parçalardan biridir.

Bu kış sezonunda da modanın nabzı podyumlardan çok sokaklarda atarken şıklığınız için paylaştığımız küçük tüyolar sayesinde sizde tarzınızı sokaklarda yansıtabilirsiniz.

kis-sokak-stili

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git