Kış Dekorasyonu İçin İdeal Aksesuarlar

Kış Dekorasyonu İçin İdeal Aksesuarlar

Kış mevsimi deyince aklımızda battaniye, şömine ve sıcak bir ortam gelir. Kendimizi kışa hazırladığımız gibi evimizi de dekoratif anlamda kışa hazırlamak için bir kaç aksesuarı kullanmamız yeterlidir.

Evlerimizin iç dekorasyonunu yaparken, kış havasını yansıtmak için önemli tüyolara ihtiyacımız vardır. İşe yatak odanızdaki yazlık çarşafları ve örtüleri değiştirerek başlamalısınız. Böylelikle kışın soğuğuna hem kendinizi hem de dekorasyonunu değiştirerek hazırlanarak yatak odanızda farklı bir hava da yaratmış olursunuz.

Kış mevsiminin adeta simgesi olan geyik figürünü, yatak odanızda komidinlerinize veya şifonyerinize yerleştirebilirsiniz. Çam kozalaklarını bir kaseye alarak makyaj masanıza koyabilir ve içinizin ısınmasını çağrıştırabilirsiniz.

kurutulmus-dal-dekorasyon          kozalak-dekorasyon          kis-dekorasyon-aksesuarlari          sal-dekorasyon

Oturma odanızda ise evinizde soba veya şöminenizin yanına odunlarınızı dizerek hoş bir dekorasyon görüntüsü yaratabilirsiniz. Eğer kış dekorasyonuna yönelik aksesuarlara mumları eklemek isterseniz çeşitli mumluk ve şamdanlarla farklı bir dekorasyon şıklığı yakalayabilirsiniz.

kis-dekorasyonu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git