Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeli arayışı içinde olan pek çok kişi için özellikle yapacağınız düğün türüne göre gelinlik seçimi son derece önem taşır. Özellikle kır düğünü yapacak kişiler için bu sezon modeller ve son derece şık dantel askılı modeller ön plana çıkıyor. Özellikle kır düğünlerinde pek çok bayan kabarık gelinlik giymeyi tercih eder ancak bu modeller kır düğünü konseptine pek uygun değildir. Daha sade, dökümlü etekli ya da balık etekli gelinlik modelleri daha çok tercih edilmelidir.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Bu sezon özellikle gelinlik tercihi yapacak pek çok kişi için tül etekli ya da dantel etekli modelleri kesinlikle önerebilirim. Siz de bu sezon özellikle kır düğünü yapmayı planlıyorsanız şık ve hoş görünümlü sade gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Kır düğünlerinde özellikle otlar, yeşillikler, doğa iç içe olduğundan bu ortama uygun olacak gelinlik modelleri hem sizi hem de düğününüzü daha güzel gösterir.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Son yılların trendi dantel gelinlik modelleri kır düğünlerinde son derece popüler olan modern gelinlik stilleri arasında yer alıyor. Balık model sırt dekolteli gelinlik modelleri de kır düğünü konseptine uygun oldukça modern stiller de ve tasarımlardadır. En şık ve modern pek çok kır düğünü gelinlik modelinde özellikle dantel kollu gelinlik modelleri de tercih edilebilecek şık modellerdendir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git