Kilolu Bayanlara Giyim Önerileri

Kilolu Bayanlara Giyim Önerileri

Her vücut tipine göre pek çok kıyafet seçeneği vardır. Kilolar önemli olmadan da şık ve güzel görünebilirsiniz. Önemli olan ise doğru kıyafetleri bulup güzel bir şekilde kombin etmektir. Peki ama balık etli kadınlar nasıl giyinmeli?

Öncelikle bol giyinmekle kiloların saklanabileceğini asla düşünmeyin. Aksine daha da kilolu görünürsünüz. Onun yerine,hatlarınızı fazla belli etmeyen ve beğendiğiniz bölgenize dikkati çekecek kıyafetler giyin. Yüksek topuklu ayakkabılar ise her zaman önemli bir hiledir ve olduğunuzdan zayıf ve güzel gösterir.

V yaka olan kıyafetler balık etli kadınlar için vazgeçilmez olmalıdır. Bu şekilde dikkatler dekolteye toplanır ve diğer bölgelerin daha az görünmesini sağlar.

Siyah, lacivert ve kahverengi gibi koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, enine çizgili bluz veya gömlekleri tercih etmemelisiniz. Yüksek bel olan bol paça ve yere kadar uzanan pantolonlar da topuklu ayakkabılarla giyildiğinde hem daha uzun, hem de zayıf gösterecektir.

Yumuşak dokulu tarzda ve dökümlü olan kumaşlar sizi her zaman daha zayıf ve narin gösterir. Zaten bu tarz ve dokudaki kıyafetler kıvrımlarımız için muhteşem seçimlerdir.

Abiye seçimlerinde ise A tipi olan yani aşağıya doğru genişleyen modeller ve robalı elbiseler uygun tercihlerdir. Ayrıca anvelop tarzda elbiseler ve koyu renk olan düz elbiseleri seçmenizde de yarar var. Moda önerileri kısaca balık etli bayanlar için bunları içermektedir.

Büyük beden modasına da çalışmaya başlayan pek çok firma gibi Koton firması da bu sezon oldukça şık elbise modelleri çıkarmaktadır. Koton elbise modelleri 2015 yılına özel tasarımlarıyla ister klasik tarzda, isterseniz de modern tarzda giyimi tercih edenler için pek çok çeşit bulunmaktadır. Bayanların tercih etmek isteyeceği birbirinden şık ve güzel elbiseler bu kreasyonla birlikte şıklık ve rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca, kilolu olmak asla şık ve mutlu olmaya da engel değildir.

Kilolu Bayanlara Giyim Önerileri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevda dedi ki:

    Moda endüstrisinin sıfır beden takıntısına karşın her yapıdaki kadınların güzel ve değerli olduğunun güzel bir anlatımı olan bu paylaşımınız için teşekkür ederim.

Sayfa başına git