Kaz Ayaklarını Yok Edici Yaş Maya Maskesi

Kaz Ayaklarını Yok Edici Yaş Maya Maskesi

Yaş ilerledikçe beliren kaz ayakları bayanları ve erkekleri oldukça rahatsız eder. Diri görüntüsünü kaybeden göz çevresi sizi olduğunuzdan daha yaşlı göstererek bitkin ve yorgun görünmenizi sağlar.

Kaz Ayaklarını Yok Edici Yaş Maya Maskesi

Daha önce birçok kişi tarafından denenmiş ve etkileri kanıtlanmış bu maskeyi iç rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Ancak göz çevresi hassas bir bölge olduğu için dikkatli kullanmalısınız. Göz çevresindeki deri çok ince ve hassas olduğu için nazik davranılmalıdır.

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı yaş maya
  • 1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Malzemeleri güzelce karıştırarak vakit kaybetmeden kaz ayaklarının bulunduğu bölgeye hafifçe sürün. Bu maske yüzünüzün bütün bölgelerindeki kırışıklıklarda etkili olduğu için yüzünüzün diğer bölgelerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Maskeyi yüzünüzde 25 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın. Yüzünüzü kurulamadan zeytinyağı ile nemlendirin. Yıkama sırasında bastırmayın. Bu maskeyi haftada gün yapabilirsiniz.

Maske içerisindeki yaş maya ile hücreleri yenileyecek ve kanlanmayı hızlandırarak cildin sıkılaşmasına yardımcı olacaksınız. Bal ile ise cildi yoğun olarak nemlendirerek kuvvetli bir bakım yapmış olacaksınız.

Kaz Ayaklarını Yok Edici Yaş Maya Maskesi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. emel dedi ki:

    Badem yağı ve vazalin karıştırmak iyi geliyor diye biliyorum …yüzü nemli tutmak ta iyi gelir

Sayfa başına git