Karın Germe Operasyonu Hakkında Merak Edilenler

Karın Germe Operasyonu Hakkında Merak Edilenler

Karın germe uygulaması 2 saat ile 4 saat arasında süren ve anestezi alınarak yapacağınız bir ameliyat olacaktır. Bu uygulama artık modern hayatta çok tercih edilmeye başlandı. Kadınlar öz güvenlerini kazanmak, dekolte giymek ve özellikle yaz ayında bikini ve mayo giymek için göbeklerini saklamak zorunda kalmıyor olacaklar. Karın germe operasyonu sonrasında ağır şeyler kaldırmayacak ve spordan ortalama olarak 15 gün uzak duruyor olacaksınız. Doktorunuz size izin verdikten sonra normal hayatınızda devam ediyor olacaksınız. Karın germe uygulaması ile kısaca o sarkan göbekleriniz yok olacak ve hep hayal ettiğiniz o düz göbek hayallerinizi geçip size doğru yol almış olacaktır.

Liposuction ameliyatı kişiye kalıcı olarak yapılan ve fazlalık olarak belirlenen yağların alınma işlemidir. Bir kişide ne kadar fazlalık yap varsa alınabilir mi sorusu oldukça merak ediliyor. Bu söz konusu değildir. Yani bu uygulamada belli bir yapğ alma kapasitesi bulunmaktadır. Fazlası hastaya zarar vereceği için genellikle 2 ile 8 kilo arası bir yağ alımı yapılabilir. Liposuction ameliyatı sonrasında gözle görülür sonuçlar hemen sizleri bekliyor olacaktır. Liposuction ameliyatı artık son kalan yağlar için, hep yapılan diyetler ya da sporlar ile ulaşılamayan o harika başarılar için ideal olacaktır. Elbette burada önemli olan doğru bir şekilde ve eşit miktarda yağ alınması olacaktır. Aksi halde çökük ve kötü duracak bir vücut sizleri bekliyor olabilir. Doktor Leyla Arvas bu konuda insanları bilinçlendirmek için detaylı olan tüm bilgileri de vermeye devam ediyor.

Vücut estetiği elbette herkesin hayalidir. İstediğiniz orantılara sahip olmayı kim istemez ki? Vücut estetiği artık kadın ve erkek için yapılıyor. Gerek yağ aldırma, gerek yap yakma gibi birçok uygulama ile kişinin hatları ortaya çıkarılıyor ve şekil verilmeye çalışılıyor. Vücut estetiği erkeklerde de kaslı bir görüntü yaratmak için tercih edilen bir operasyon halini almaya başladı. http://drleylaarvas.com/ adresinde detaylara ulaşarak konu hakkında çok daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz. Sizlerde artık o hayal ettiklerinize ulaşmak istemez misiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git