Kaliteli ve Profesyonel Vaillant Servisi Hizmetinizde!

Kaliteli ve Profesyonel Vaillant Servisi Hizmetinizde!

Kombi için günümüzde yaygın olarak kullandığımız ısınma sisteminin damarı diyebiliriz. Hemen her konutta, işyerinde kullanılan kombiler arızalanmadığı zamanlarda da bakım gerektirmektedir. Düzenli bakım yaptırmamak hem cebinize hem de sağlığınıza zarar oluşturmaktadır. Gerekli bakım-onarımı yaptırılmayan cihazlardaki büyük arızalar sizlerin can ve mal kaybına kadar yol açabilmektedir. Düzenli bakım yapılan cihazlarda ciddi sorunlar oluşmadan ufak müdahaleler ile cihazınızın onarımı yapılır fakat bakımı aksatılır ise daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu bakım ve onarımların uzman kişi tarafından yapılması da büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde işin ehli olmayan kişilerce yapılan yanlış müdahaleler sonucu patlama, gaz sızıntısı gibi sorunlar geri dönüşü mümkün olmayacak yaralar açabilmektedir. Uzman ekip kadrosu ile Özel Vaillant Servis sizlere güvenilir ve ekonomik hizmetleri en üst seviyede sunmaktadır. Firmamız teknolojik yetkinliği bulunan, deneyimli elemanları ile tüm çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Özel Vaillant Servis sizlere güvenli hizmeti garantilemektedir. Gerekli durumlar dışında parça değişimi yapmayan firmamız cihazınızı yerinde inceler. Gerekli parça değişimini temin edebileceği tam donanımlı servis araçlarımız mevcuttur. En hızlı hizmeti size sunmanın gururunu yaşıyoruz. Yerinde onarımı yapılamayan durumlarda cihazınız alınıp ücretsiz şekilde servis merkezimize götürülür. Firmamız, arıza gereği yapılan parça değişimi için 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi sunmaktadır. Kullanılan parçalar en üst düzey kalitede olup kombinizin daha verimli hale gelmesini sağlar. Bütün bu işlemler Özel Vaillant Servis sayesinde hem cebinize hem de gönlünüze rahatlık getirecektir.

Kış aylarında arıza yaşamadan rahatlıkla kombinizi kullanabilir ve soğukta kalma riskinden uzman ekibimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Size sunduğumuz bütün bu kalite ve güvenin imkânlarından faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler için ekip arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git