Kalça Dekolteli Jean Trendi

Kalça Dekolteli Jean Trendi

Evet, bu güne kadar bir çok Jeanpantolon trendiyle karşılaştık şüphesiz. Örneğin; boru paça, İspanyol paça, mom jeans modeli, boyfriend kot pantolon, skinnydi modeli hep bildiğimiz ve severek kullandığımız tarzlardan. Peki ya şimdilerde hangi kot trendi moda dersiniz? Elbette giymesi yürek isteyen kalça dekolteli kot pantolonlar.

İki dünya markasının yarattığı bu tarz, yürek hoplatan cinsten doğrusu… Bu kot pantolonların kalça kısmı fermuarlı eklerden oluşuyor ve açılıp kapanabiliyor. Hatta kimilerinin fermuarı detayı ise hemen kalça altında… Böylelikle bu şekliyle dilediğiniz yerden frikik imkanı doğuyor zaten pantolonlarda bu amaçla tasarlanmış.

Örneğin ünlülerden Kylie Jenner bu Jeanları sıklıkla kullanmakta. Bu trendin ardından kalçasına güvenen bayanlar ellerine makası aldı ve jeanlarının kalçalarını kıtır kıtır kesmeye başladı. Fakat şunu unutmamalısınız ki bu kot pantolonları kullanırken selülit sorununuz olmamalı. Aks takdirde bu kotlarla kaş yapayım derken göz oyabilirsiniz. Öte yandan çok büyük pencereliler ise oldukça itici durabiliyor. Tüm bunlara ek olarak doğru yerden açılan pencerelerin seksapelite yaratan harika tarzdaki pantolonlar şeklinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Bu trendin takipçilerine instagramda da sıklıkla rastlayabileceğiniz gibi kotlarınızı kesmek konusunda onlardan ilham alabilirsiniz. Öte yandan yine son zamanlarda oldukça moda olan pantolonların içinden file çorap gösterme modasını da kalçası pencereli bu kot pantolon trendiyle harika bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git