Kahve Falı Baktırma Deneyimim

Kahve Falı Baktırma Deneyimim

Özellikle biz kadınların önem verdiği fal dünyasına bir de ben göz atmak istedim. Fala inanma, falsız da kalma diye boşuna dememiş atalarımız. Sektörün en öncü sitelerini incelemek için fal baktır kelimesinde birtakım aramalar gerçekleştirdim. Araştırmamda karşıma çıkan siteleri birer birer inceleme fırsatı yakaladım. Edindiğim tecrübelerimi ve deneyimlerimi sizlere aktarmak istiyorum. Haydi başlayalım!

Karşımıza bu sektörde o kadar çok site çıktı ki hepsini tek tek yazmam imkânsız. Birkaç kahve falı baktırdıktan sonra kararımı verdim. Birbirinden profesyonel yorumcuların yer aldığı, sadece kahve falının değil tarot, katina ve horoskop gibi çeşitlerin de bakıldığı falsepeti.com adresi ile tanıştım. Site sade ve kullanışlı. Siteye giriş yaptım ve fal türleri kısmından kahve falı baktır seçeneğine tıkladım. Karşıma çıkan onlarca yorumcu arasından referansları sağlam olan bir yorumcuyu seçtim. Seçimimin ardından ad soyad, e posta, telefon numarası, burç, meslek, ilişki durumu, cinsiyet ve doğum tarihi gibi bilgileri eksik bir şekilde doldurdum. Baktırmak istediğim kahve fincanın fotoğrafını çekip siteye yükledim. Ardından yorumcunun cevaplamasını istediğim, merak ettiğim soruları da not düştüm. Ve son olarak cüzi bir miktar karşılığında ödememi güvenilir bir şekilde yaptım ve birkaç saat içerisinde fal yorumum tarafıma iletildi. Birçok siteden yorum alsam da böylesine kaliteli bir yorumla ilk defa karşılaştım.

Bu sitedeki deneyimim kısaca bu şekilde oldu. Sadece kahve değil; katina, horoskop, tarot gibi falların yanı sıra tek kart tarot gibi alt fal çeşitlerinden de baktırabilirsiniz. Her yorumcunun yeteneği farklıdır. Biri sadece horoskop bakarken diğeri başka fal çeşidine ya da çeşitlerine bakıyor. Bu da site yönetiminin alanında uzman kişileri onayladığının bir göstergesi olarak dikkatimi çekti. Böyle bir siteyi bize sunan falsepeti.com ekibine teşekkür ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git