İstanbul Saç Ekim Merkezleri

İstanbul Saç Ekim Merkezleri

Saç ekim işlemi için rotanızı İstanbul’a çevirdiğinizde ciddi bir yoğunluk ile karşılaşabilirsiniz. Son derece aktif bir şekilde hizmet veren adresler, her gün çok sayıda kişinin yoğun saç görünümü hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Dolayısıyla saç ekim İstanbul için önemli ve ilgi gören bir uygulamaya dönüştü. Artık saç ekimi için bir yaş sınırının kalmamış olması da bu ilgide etkileyici bir unsur olabiliyor.

Her yaştan bireyler diledikleri zaman bu uygulamadan faydalanabiliyor. Yeni teknikler kullanılarak gerçekleştirilen saç ekim İstanbul kentinde yaşayanların sadece 1 günlerini ayırarak faydalandıkları bir işlem de olabiliyor. Çünkü mikromotor kullanılarak gerçekleştirilen FUE tekniği gibi yeni teknikler sayesinde sadece tek seansta işlemin tamamlanması mümkün!

Saç Ekiminde Yeni Teknikler

Bu işlemde kullanılan yeni teknikler aslında sadece uygulamanın kısa sürede tamamlanmasını sağlamıyor. Aynı zamanda işlemin başarısında da belirleyici olabiliyor. Gayet kolay bir şekilde yapılabilen saç ekim İstanbul dendiğinde artık korkulan bir işlem olmaktan da çıkıyor. Lokal anestezi ile uyuşturulan saçlı deri üzerinde, greft alma ve nakledilmesi işlemin saatler içerisinde tamamlanması mümkün oluyor.

Ardından saç ekimi yaptıranlar iş hayatlarına ya da günlük yaşamlarına geri dönebiliyor. Elbette fiyatlar da artık çok daha makul rakamlardan oluşuyor. Bu işlem için yüksek rakamlarla ödeme yapılmasına gerek kalmadı. Üstelik klinikler bu işlemden faydalanmak isteyenlere gayet cazip ödeme seçenekleri de sunabiliyor.

Sonuç İçin 9 Ay Beklenmeli!

Ekim işlemi yaptıranların sabırlı olması gerektiği de önemli bir detay! Saç ekiminden sonra sonucun tam olarak görülebilmesi için 9 ay ya da 1 yıl beklemek gerekiyor. Çünkü uygulama sonrasında ekilen saçlar dökülüyor ve yeni yani asıl saç telleri çıkmaya başlıyor. Ancak tüm bunlar 9 aylık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Sonrasında ise yeniden saç kaybı meydana gelmedikçe, konuyla ilgili bir sorun yaşanmadan saçlar kullanılabiliyor.

Klinik seçiminde ise olabildiğince deneyimli ekiplere yönelmek gerekiyor. Yeni saç ekim tekniklerinin kullanıldığı adresler, daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayabiliyor. Bu nedenle www.songulalci.com gibi profesyonel ve en yeni teknikleri kullanarak uygulama yapan adreslere öncelik verilmesinde fayda oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git