İnternette Elle

İnternette Elle

Dünyanın en önemli moda dergisi ola Elle web sitesinde yayınladığı tüm konuları detaylı bir şekilde inceleyen ve takipçileri ile paylaşan keyifli bir dijital platformdur. Kategorileri arasında moda, güzellik, astroloji gibi pek çok konu bulunuyor. Her konu ile ilgili akla gelebilecek tüm soruların cevapları, yayınlanan yazılarda açıkça anlatılıyor.

Elle, dergisinde yayınladıkları dışında web sitesinde paylaştığı içerikler ile de oldukça ön planda yer alıyor. Web sayfasında her konu ile ilgili farklı içerikler bulunuyor. Örneğin; moda ile ilgili mevsim kombinleri detaylı bir şekilde anlatılıyor. Böylece takipçilerine farklı kombinler konusunda fikir veriyor. Makyaj trendlerinden modada ayakkabı trendlerine kadar paylaştığı içerikleri fotoğraflar ile destekliyor. Moda hakkında yaptığı paylaşımların dışında cinsellik, ilişkiler, güzellik, podyum ve sinema, tiyatro, kitap gibi konuların paylaşıldığı extra adı verilen kategorileri bulunuyor. Web sitesi ilk açıldığında bu kategorilerden biri seçilerek içerikler arasında geziliyor. Dergisine göre sürekli olarak güncel tutulan web sayfasında Elle TV bölümü de bulunuyor. Bu bölümde yapmış olduğu ya da planladığı etkinlikler ile ilgili içerikleri video olarak paylaşıyor. Seçilen bir ünlü ilgili yapılan fotoğraf ya da röportajları video olarak extra kategorisi altında yayınlıyor. Örneğin; Cem Belevi ile evinde yapılan bir röportajda kendisi hakkında bilgilerin video içerik olarak paylaşılması takipçilerinin ilgisini sürekli olarak üzerinde tutulmasını sağlıyor. Bununla birlikte en son paylaşımı yapılan bir diğer içerik ise Elle Beauty Box 2 ürününün tanıtımının yapıldığı video paylaşımıdır.

Kendisi ile ilgili bir ürünü tüm incelikleri ile tanıtan Elle, bu tür paylaşımları extra bölümünde yapıyor. Dergisinde olduğu gibi aynı kaliteyi online platformu olan web sitesinde de sürdüren Elle, kadınların moda konusunda en büyük yardımcısıdır. Onların kendilerini iyi hissetmeleri için büyük çaba harcayan Elle, ekibi sayesinde aynı zamanda telefonlara indirilen de bir uygulamadır. Böylece istendiği zaman her yerden online olarak içerikleri okumak, Elle editörlerinin moda konusunda verdiği tavsiyeler ile kombin yapmak, merak edilen ünlüler hakkındaki videoları izlemek hem daha keyifli hem daha pratik hale geliyor. Ağırlıklı olarak modadan, ünlüler ve stillerinden bahseden Elle, dünyanın her yerinden içerikler paylaşıyor.  Kadınların hatta bazen erkeklerin bile büyük bir keyifle ilgilendiği Elle, web sitesi ve telefon uygulaması sayesinde herkese ulaşıyor. Böylece her konuda bilgi sahibi olmak çok daha kolay hale geliyor. Dünyanın her yerindeki modacıların önerilerinden ünlülerin stillerine, ilişkiler konusunda önemli tavsiyelerden makyaj trendlerine ve markaların son trendlerinden burç yorumlarına kadar farklı farklı her türlü paylaşımı yapıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git