Instagram Ücretsiz Beğeni Hilesi

Instagram Ücretsiz Beğeni Hilesi

Instagram kullanıcıları takipçisi sayısı kadar paylaşımlarına gelen beğeni sayısına da önem vermektedir. Bu durumu hem kişisel hesaplarda hem de kurumsal hesaplarda sıkça görüyoruz. Düzenlenen yarışmalar ve çekilişler ile gönderiyi beğen, hesabı takip et ve birkaç arkadaşını etiketle modası son zamanlarda oldukça popüler. Fakat bu tarz çekilişleri bütçelerinden dolayı düzenleyemiyor. Peki paylaştığınız video yada fotoğraflara 100 binden fazla beğeni gelmesini ister misiniz ? Her hangi bir yere üye olmadan yada para ödemeden ücretsiz beğeni hilesi sayesinde artık bu mümkün.

Rus yazılımcılar tarafından hazırlanan sitede sadece instagram üzerinde paylaşılan içeriğin adresine ihtiyaç duyuluyor. İster uygulama üzerinden ister web tarayıcınız üzerinden alacağınız bu adresi sitede yer alan ilgili alana yapıştırıp çalıştırdığınızda anlık olarak beğeniler gelmeye başlıyor. Bunu sağlamak için kullanıcı adınıza veya şifrenize ihtiyaç duymuyor.

Fakat ücretsiz beğeni hilesi çalışması için hesabınızın gizli olmaması ve son paylaşımınızın olması gerekiyor. Sistem geriye dönük eski paylaşımlarda şuan çalışmıyor. Sayfa açık kaldığı süre boyunca toplamda 100 bin beğeni alabiliyorsunuz.

Yaptığı paylaşımlarda istediği beğeniyi sağlayamayan kullanıcılar bu sistemden oldukça faydalanabilirler. Şuan için kesintisiz çalışan bu yazılım zaman zaman aşırı kullanımdan dolayı hizmet dışı olabiliyor. Fakat bir süre bekleyip sayfayı yenilediğiniz de tekrar çalışıyor.

Ücretsiz beğeni hilesi sayesinde binlerce beğeni kazanacağınız siteye aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://heroverin.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git