İlk Çorap Mestimi Aldım

İlk Çorap Mestimi Aldım

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. İki gün önce sipariş verdiğim ve bugün elime ulaşan çorap mest hakkında deneyimlerimi ve yaşadıklarımı sizlerle paylaşacağım. İlk olarak çorap mest almadan önce yaptığım araştırmada ürünün ne kadar faydalı ve pratik olduğunu öğrendim. Bu süreçten sonra çorap mest alabileceğim siteleri ziyaret etmeye ve en uygun fiyatla çorap mest çeşitleri satışı internet adreslerinde gezinmeye başladım. Karşıma çıkan ve fiyatı diğer sitelere nazaran uygun olan ihvan.com.tr üzerinden siparişimi verdim. Açıkçası ürünün paketlenişi ve tarafıma ulaşma sürecinde hiçbir problem yaşamadığımı belirtmeliyim. Sitenin canlı destek ekibi gayet nazik ve sorulara yanıt vermeyi gaye edinmiş bir tutum içerisindeler. Bu açıdan sorunla karşılaşmadım ve alışverişimden memnun kaldım.

Çorap mesti bugün itibariyle kullandım ve gayet başarılı bir ürün ortaya çıkmış diyebilirim. Bir kere ayakları sıcacık tutmasına rağmen hiçbir şekilde terleme vb. sorunlar yaşatmıyor. Bu konuda gayet iyi bir ürün olduğunu dile getirebilirim. Aslında kulağa pek mantıklı gelmese bile bunu nasıl başardıkları hakkında pek bilgi sahibi değilim. Sanırım üzerindeki mikro gözenekler hava transferini sağlamasına rağmen sıvı geçişine izin vermiyor. Bunun dışında ayağa tam bir şekilde oturduğu için ayakkabı ile rahat rahat giyebildim. Sizlere tavsiyem ayakkabı ile olur mu olmaz mı gibi düşünceler içerisine girmemeniz. Ek olarak çorap mest çok dayanaklı biçimde üretilmiş. Zaten çekiştirdiğiniz zaman öyle kolay yırtılacak ya da deforme olacak bir malzemeye benzemiyor. Bu açıdan da başarılı kabul edebilirim. İhvan sitesi de mallarının arkasında olduklarını belirtmişlerdi. Yalnız birazcık kaba gözüküyor ama o da giyince alışılacak türden. Yani gözünüz alışında pek problem olmuyor diyebilirim.

Çorap mest alırken ürünün farklı renkleri bulunuyor mu diye araştırma da yaptım. Genel olarak her internet sitesi siyah ve tonlarında çorap mest satmakta. Ürünü edindiğim ihvan.com.tr canlı destek ekibine farklı renk çorap mestlerin de satılması gerektiğini ilettim. Sağ olsunlar ilgilenerek üretici firmaya şikayetimi aktaracaklarını belirttiler. Kısacası aldığım çorap mest ürününden şimdilik çok memnunum diyebilirim. Zaten daha önce de tanıdık bir arkadaşım edinmişti ve hiçbir bozulma olmadan ürünü kolaylıkla kullandığını ifade etmişti. Bugün dışarı çıkarken abdest almam gerektiğinde ayaklarımı nasıl yıkayacağım diye hiç düşünmedim mesela. Ürün gerçekten fiyatını kaldırır bir rahatlık sunuyor. Ayrıca benim gibi ayakları sıkça üşüyenler için çok güzel bir ürün olduğunu yinelemeliyim. Bence mest konusunda kafasında soru işaretleri bulunanların hiç çekinmeden alması gereken bir şey çorap mest. Neyse çok fazla uzattım, bu yüzden kısa keseyim. Özetle ilk çorap mestimi İhvan sitesi üzerinden edindim ve ikincisini de anneme hediye etmeyi planlıyorum. Oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün. Bence bu soğuk aylarda rahat etmek istiyorsanız sizler de rahatlıkla satın alabilirsiniz. Kalın sağlıcakla. www.ihvan.com.tr/termal-mest-corap

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git