İlişkinizin Biteceğini Gösteren 6 İşaret

İlişkinizin Biteceğini Gösteren 6 İşaret

İlişkilerde bazı önemli işaretler vardır ve bu işaretler ilişkinizin gidişatını gösteren alarmlardır. İşte o işaretler;

Artık gelecek üzerine konuşmuyorsunuz
Anı yaşamak önemli ve güzel ama bir sonraki adım için planlar yapmamak aslında ilişkinizin gidişatı için iyi bir işaret değildir. Çünkü gelecek planı yapmak ilişkinizin geleceği için sağlıklı bir durumdur.

Cinsellik dışında ortak hiçbir şeyiniz kalmadı
Tek ortak noktanız cinsel ilişkiye girmekse duygusal ilişkiniz oldukça hasar görmüş demektir. Seks yapmak ilişkinizi canlı tutar belki ama sağlıklı bir ilişki kurmak için yeterli değildir.

Her ikiniz de bekar gibi yaşıyorsunuz
Elbette ilişkide bireysellik ve çift halinde aktivitede bulunmak dışında yalnız başına da faaliyetler yürütmek normaldir ve olmalıdır. Ancak arkadaşlarınızla veya yalnız başınıza geçirdiğiniz zaman eşinizle geçirdiğinizden daha çok fazlalaşmışsa ilişkinizde tehlike çanları çalıyordur.

Öncelikleriniz değişti
İş, aile veya arkadaşlarınıza ilişkinize ayırdığınızdan daha çok zaman ayırıyorsanız, ilişkiniz önceliğiniz olmaktan çıkmışsa durup bir düşünmelisiniz.

Tartışmaktan kaçınıyorsunuz
Gerçek duygularınızı ve sorun olan konularını açığa çıkarmaktan sakınıyorsanız, ilişkiniz sağlıksız bir döneme girmiş olabilir. Çünkü,ilişkiniz için tartışmanın da gerekli ve sağlıklı olduğu söyleniyor. Tartışmak ve birbirini anlamaya çalışmak sizi çözüm üretmeye yönlendirmektedir.

Kendiniz için bir hayatınız kalmadı
Daima onun etrafında dolaşıyorsanız,sizin için bir sorun olabilir. Ona, sizi kaybetme korkusu veya ihtimal düşüncesi vermeli ve aynı zamanda da sizin kendinize ait bir hayatınız olduğunu anlatmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git