İlişkinizi Korumanın Yolları

İlişkinizi Korumanın Yolları

Bir ilişkiyi ve aşkı ayakta ve sağlıklı tutmak artık oldukça zor ve emek istiyor. Bu konuda size biraz yardımcı olması için ilişkinizi her daim sağlıklı ve güçlü kılacak birkaç öneriyi derledik…

Öncelikle hareketlerinize çok dikkat edin. “Lütfen”, “Teşekkür ederim” veya “Önemli değil” sözlerini söylemekle hiçbir şey kaybetmezsiniz. Eşinize veya sevgilinize ince davranmayı hiç ihmal etmeyin. Hobilerinizi ve etkinliklerinizi ortaklaştırın. Aynı diziyi veya programları birlikte izleyin, aynı oyunu oynayın, yürüyüşe ve bisiklet gezilerine çıkın. Yapmaktan zevk duyduğunuz aktiviteleri birlikte yapın. Bu sizi birbirinize daima daha da yaklaştıracaktır.

Duygusal bir ilişkide ilişkinin temeli iki kişinin tekleşmesinden oluşur. Dolayısıyla kişisel problemler bu nedenle her zamankinden daha kolay bir şekilde çözülebilir. Onun sıkıntısını siz de benimseyin ve daima yardımcı olun.

Sürekli samimi,sürekli beraberseniz ve sık sık kavga etmeye başlamışsanız bir molanın zamanı gelmiştir. Görüşme aralıklarınızı biraz seyrekleştirin. Yani haftada 1 veya 2 defa buluşarak bunu sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git