Hızlı Bronzlaşmak İçin Etkili Yöntemler

Hızlı Bronzlaşmak İçin Etkili Yöntemler

Sağlığından ödün vermeden etkileyici bir şekilde bronzlaşmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Bronzlaşmak amacıyla genelde solaryum merkezleri tercih edilmektedir. Ancak bu sağlık açısından pek de iyi bir fikir değildir. Peki daha bronz ve güzel bir cilde sahip olmak için tek yol solaryum mudur? Tabi ki de hayır. Doğal ürünleri kullanarak da bronzlaşabilir ve güzelliğinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz. Estetik açıdan olduğu kadar bronzlaşmak güneşin zararlı etkilerinden korunmak için de önemli bir uygulamadır. Bunun için çeşitli yağlar kullanılabildiği gibi daha pek çok yöntem de vardır. O yöntemlerden bazılarını sizler için yazımızda paylaştık.

Daha Hızlı Bronzlaşmak İçin Bazı Yöntemler

  • Bronzlaşmak için en çok tercih edilen ürünlerden birisi kakao yağıdır. Açık tonlara sahip ciltler için kakao yağı kullanmak oldukça etkili ve zahmetsiz bir yöntemdir.
  • Eğer cildiniz koyu renkliyse bebek yapı kullanmanız sizin için daha etkili olacaktır.
  • Bronzlaşmak için bir başka yöntem de havuç yağı ve kayısı yağını bir kabın içerisinde karıştırdıktan sonra cilde uygulamaktır. Ne kadar hızlı bir şekilde bronzlaştığınızı fark edeceksiniz.
  • Güneşlenmeden önce cildinize süreceğiniz doğal ve ek madde içermeyen zeytinyağı sizin hem etkili bir şekilde bronzlaşmanıza yardımcı olur hem de cildinizi yumuşacık yapar.
  • Ayrıca güneşlenmeden önce cilde kese yapıp ölü derilerde arınmak da hızlı bir şekilde bronzlaşmanıza yardımcı olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git